YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cübbeli paralel yapıya sert çıktı
Fatih'teki mescitte her hafta sohbet yapan Cübbeli hoca, dün akşamki sohbetinde paralel yapıya sert mesajlar gönderdi.
Cübbeli paralel yapıya sert çıktı
05 Mart 2014 / 12:56 Güncelleme: 05 Mart 2014 / 12:59

CÜbbeli Ahmet Hoca, sohbetinin bir bölümünde Rasulullah'ın bir duası olan FEREÇ Duasını anlatırken, duada geçen "... Ey beni günahlarımı gördüğü halde rezil etmeyen" bölümüne geldiğinde, Müslümanların gizli işlerini araştıranlara "kıçı sürekli açık olan Keçi" benzetmesi yaparak, Paralel yapıya önemli mesajlar verdi.

Cübbeli sohbetinde "Bunların birinin eline geçsen, bir kaset çekseler seni günahınla, yandın. Burnunu karıştırırken çekseler, internete atsalar, rezil oldun. Hey gidi millet, olmuşlar hepsi illet. Utanmadan birbirnin ayıbını arıyor. Koyun zıplarken kuyruğu kalkmış da keçi demiş ya koyuna, 'kıçın açıldı' diye. Ulan keçi, senin kıçın hep açık. Ey keçi, senin hep açık. Koyun arada bir zıplamış yani. Maalesef bazıları kendilerini günahsız görüyor. Bütün ümmetin muvazzafı (vazifelisi) onlarmış gibi. Herkesi nizama sokmaya çalışıyorlar. Allah adama öyle bir hiza verir ki, ondan sonra ne hizalara gelirsin, biliyor musun?

Bu kadar günahları yaparken Allah bizi görmüyor mu sanıyor bunlar? Peki, Allah bizi gördüğü halde hiç rezil ediyor mu? Etmiyor. Günahlarımızı örtüyor. Size n'oluyor peki?"dedi.

13:34
 // 1453
Kendini keçi vasfından yüksek görmektir
koyunun kıçını görme ;)...
05 Mart 2014 13:34
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler