YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cübbeli Hoca'ya tutuklama istemi
'Karagümrük Çetesi' olarak bilinen suç örgütüne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan Ahmet Mahmut Ünlü tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi.
Cübbeli Hoca'ya tutuklama istemi
10 Aralık 2011 / 00:05 Güncelleme: 10 Aralık 2011 / 00:09

Kamuoyunda 'Karagümrük Çetesi' olarak bilinen suç örgütüne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan ve aralarında  ''Cübbeli Ahmet Hoca'' olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü'nün de bulunduğu 7 kişi tutuklama istemiyle mahkemeye sevk edildi. 

Soruşturma kapsamında sabah saatlerinde çete lideri olduğu iddia edilen Nejat Ergin ve Ahmet Mahmut Ünlü'nün de bulunduğu 13 şüpheli adliyeye sevk edilmişti. Sabah saatlerinden itibaren savcılık sorguları başlayan şüphelilerden Ahmet Mahmut Ünlünün savcılık sorgusu yaklaşık 5 saat sürdü.

Soruşturmayı yürüten Cumhuriyet Savcısı Mehmet Ali Uysal tarafından ifadeleri alınan şüphelilerden aralarında Ahmet Mahmut Ünlü ile çete lideri olduğu iddia edilen Nejat Ergin'in de aralarında bulunduğu 7 şüpheli tutuklanması istemiyle Nöbetçi Mahkemeye sevk edildi.

Savcı Uysal, tarafından ifadeleri alınan şüphelilerden eski Türkiye güzeli Neslihan Önder'in de aralarında olduğu 6 kişi ise serbest bırakıldı.

Serbest bırakılan şüphelilerden Neslihan Önder adliye çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktı.

İHA

cümbeli amat hoca
 // süleyman dikme
artık türkiyede güvenecek kimse kalmadı siyasetten hocalara askere kadar tek birisivar sayın başbakan nımız...
10 Aralık 2011 14:01
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler