YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cübbeli Ahmet Hoca'dan tepki: Anca beni götürürler!
Cübbeli Ahmet Hoca'dan tepki: Anca beni götürürler!
17 Haziran 2015 15:53
Cübbeli Ahmet Hoca "Bonzai gibi bir uyuşturucu belası her yerde peynir-ekmek gibi nasıl alınıp-satılıyor? Emniyet nerede. Anca beni tutup hapse atıyorlar" dedi.

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilen Ahmet Mahmut Uslu, Vahdet'teki köşesinde "Bonzai gibi bir uyuşturucu belası her yerde peynir-ekmek gibi nasıl alınıp-satılıyor? Emniyet nerede. Anca beni tutup hapse atıyorlar" diye tepki gösterdi.

İşte yazıdaki o bölüm:

"Anca beni hapse atıyorlar"

Bakın geçenlerde bana Samsun'da bu zamana kadar bonzaiden 170 kişi öldüğünü söylediler. Böyle bir uyuşturucu belası Samsun gibi yerde peynir-ekmek gibi nasıl alınıp-satılıyor? Nasıl bulunuyor? Bunun görevlisi, yetkilisi nerde? Bu emniyetin, polislerin işi ne? Anca beni tutup hapse atıyorlar.

Arıyoruz polisi "Burada çocuk yığılıp kalmış. Kaldırımda yatıyor, komaya girmiş" diyoruz. Bize "Tam öldüyse haber verin, kaldırırız" diyor. Yahu bu çocuk ölene kadar, bu bonzaiyi içene kadar sen nerdesin?

"Beni dinliyorlar"

Telefonları dinliyorlar. Kimi dinliyorlar? Beni dinliyorlar!Benim hanımı dinliyorlar! Benim hanımdan ne çıkar? Terörist çıkmaz.

Niye benim telefonumu dinliyorsun? Gitsene orada adamlar bonzai satıyor, uyuşturucu satıyor, silah satıyor, teröristlik yapıyor. PKK yolları kesmiş millete kimlik soruyor. Bunlara baksanıza. Bunlara bir şey yok. Anca gelir bizi bulurlar.

"Bunu müftülüğe sormaya gerek yok"

Hey gidi insan! Allah "Ben sana yolu gösterdim" buyuruyor. Uyuşturucunun haram olduğunu bilmeyen mi var? Madem aklını kaybettiriyor, sağlığına zarar veriyor, haramdır. Bunu müftülüğe sormaya gerek yok.

Cübbeli Hoca
 // M.N.A
Sayın Cübbeli hocam sizi hapse atanlar bellidir sizde bilyorsunuz şimdi bu çıkışla kime yaranmak istiyorsunuz onu anlamadim Allah AK PARTİ'yi daim Muzaffer eylesin. dolaylıda olsa zarar vermek istiyenler çatlasın...
17 Haziran 2015 20:21
1
 // 1
Devlet yoldan çıkıyo hocam Din adamlarını dislayip Is adamlarını toplantıya çağırıyor Meyve vereni taşlarlar deveyi diken insanı ... misali. Özüne dön Ak Parti yonetimi sonunuz ANAP gibi olacak...
17 Haziran 2015 18:27
Hocam
 // uykucu
Aklina, ellerine saglik. Omrune bereket....
17 Haziran 2015 Çarşamba 17:47
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler