YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cübbeli Ahmet Hoca'dan rekor
Cübbeli Ahmet Hoca'dan rekor
24 Haziran 2013 10:34
Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, İlkbahar Yayıncılık tarafından yayınlanan 58 kitaplık külliyatını Caprice Gold ‘un sponsorluğunda sevenlerine imza günü ile tanıttı.

Gece yarısına kadar süren imza gününde, binlerce seveninin izdihamı yaşandı. Erkekler ve kadınlara ayrı ayrı kitap imzalayan Ahmet Hoca’nın töreni, üç kez vakit namazı arası haricinde aralıksız sürdü.

Bugüne kadar çeşitli yayınevlerince birçok kez basılan Cübbeli Ahmet Hoca’nın kitapları milyonlarca satıyor. CAH yayınları ile kendi armasını taşıyan bu Külliyat’ın tam ve yenilenmiş olarak ilk kez İlkbahar Yayıncılık tarafından basıldığını söyleyen Cübbeli Ahmet Hoca, “Uzun süredir beklenen bu kitapların piyasada baskısı yoktu veya korsan baskıları vardı. Bu külliyat ilk kez tam ve eksiksiz olarak Caprice Group’un sponsorluğunda İlkbahar Yayıncılık tarafından yayınlanıyor. Sayın Fadıl Akgündüz’e bu çaba ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca hapishane sürecinde yazdığım ve yeniden elden geçirdiğim hiç yayınlanmamış kitaplarım da artık CAH logosu ile yine bu seriden çıkacak” diye konuşarak, imza almak için bekleyen okurlarına da teşekkür ederek, onlarla kısa sohbetler yapti.Cübbeli Ahmet Hoca, imza gününün sponsorluğunu üstlenen M. Fadıl Akgündüz, aldığı kitabı imzalamayı da ihmal etmedi.

 

İHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler