YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cübbeli Ahmet Hoca'dan HDP'li bakanlara sert tepki!
Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü kurulan seçim hükümetinde HDP'li Bakanaların yer almasına sert tepki gösterdi.
Cübbeli Ahmet Hoca'dan HDP'li bakanlara sert tepki!
17 Eylül 2015 / 23:28 Güncelleme: 17 Eylül 2015 / 23:33

Vahdet gazetesindeki köşesinde gündeme dair yazılar yazan Cübbeli Ahmet Hoca bu kez de isim vermeden HDP'li vekillerin bakan olmasına tepki gösterip, "Bunların bakanlıklarını iptal eyle Ya Rabbi" diyerek beddua etti.

İşte Cübbeli Ahmet Hoca'nın köşe yazısı;

"Ya Rabbel alemin bu PKK ve yandaşlarına, maddi destek verenlerine, velev ki bir mesajla olsun destek verenlerine fırsat verme, imkan verme, maddi-manevi imkanlarını iptal eyle Ya Rabbi. Vatan hainlerine, vatan düşmanlarına, bu vatanın bölünüp de Yahudilere yem olmasına çalışanlara Ya Rabbi sen en yakın zamanda zararlar, zevaller, hüsranlar ihsan eyle. Maddi, manevi her sahada çökert onları Ya Rabbi. Fırsat verme sen onlara Ya Rabbel alemin.

"BUNLARIN BAKANLIKLARINI İPTAL EYLE YA RABBİ"

"Bakan olmuş onlardan. Adam kalkmış 'Ermeni katliamı yaptık' diyerek Türk milletini, devletini suizan ederek kötü bir ithama maruz bırakıp, gâvurların ekmeğine yağ sürmekle uğraşıyor. O adama da fırsat verme Ya Rabbi. Bunların bakanlıklarını iptal eyle Ya Rabbi. Ya Rabbi Reis-i Cumhurumuz cesaretli adamdır. İsterse bakanlıklarını iptal etme hakkı olduğunu duydum haberlerden. Sen ona da bunların bakanlıklarını iptal etmeyi nasip eyle Ya Rabbi. Çünkü bunlar gidip bizi gavurlara şikayet ediyorlar. Böyle bir hainlik hiç görülmemiş, hiç nasip olmamış devlet kuruldu kurulalı. Sen bu şerden bizi kurtar Ya Rabbel alemin."

amin
 // reco
aminnnnnnnnnn...
18 Eylül 2015 Cuma 14:13
HOCA SİYASET YAPMA
 // deli dumrul
FIKRA GİBİ ADAM.........
18 Eylül 2015 Cuma 12:27
Cübbeli hocam
 // M.N.A
Hocam birde mhp yönetimine ve zürriyetsiz genelbaşkanina da beddua et işi gücü bırakmış Sayın Cumhurbaşkanı'mizla uğraşıyor bu Haine'de bir beddua et iflah olmasın...
18 Eylül 2015 07:31
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler