YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cübbeli Ahmet Hoca tutuklanmadan önce koğuşunu hazırlamışlar!
Şike davasında hapis yatan eski Beşiktaş yöneticisi Serdal Adalı:, "Cübbeli Ahmet Hoca tutuklanmadan önce kalacağı koğuş belliydi" dedi.
Cübbeli Ahmet Hoca tutuklanmadan önce koğuşunu hazırlamışlar!
27 Nisan 2016 / 07:20 Güncelleme: 27 Nisan 2016 / 15:53

Beşiktaş eski yöneticisi Serdal Adalı,şike kumpası soruşturması çerçevesinde verdiği ifadede, cezaevinde bulunduğu sırada Cübbeli Ahmet Hoca'nın henüz savcılığa bile çıkarılmadan koğuşunun ayarlandığına şahit olduğunu kaydetti.

Serdal Adalı, cezaevinde 3-4 ay kaldıktan sonra tahminen bir salı sabahı T1 bölümünden Zeki Müdür ve yanında doktorlardan oluşan bir ekibin gezdiğini, ne yaptıklarını sonuca da "Misafirimiz var" şeklinde bir cevap aldığını, ısrar etmesi üzerine ise Cübbeli Ahmet Hoca'nın geleceğini söylediklerini kaydetti.

'CEMAAT PARA İSTEDİ'

Adalı bir süre sonra televizyonda Cübbeli Ahmet lakaplı kişinin emniyetten savcılığa götürülmek üzere çıktığını gördüğünü, aynı akşam saat 22.00'de de tutuklanıp ayarlanan revire getirildiğini dile getirdi. Serdal Adalı "Cübbeli Ahmet Hoca'nın tutuklanacağı önceden belliydi" dedi.

Adalı ayrıca cezaevindeyken bazı avukatların gelip, "Cemaat oluru olmadan bu iş çözülemez" dediklerini, avukatına sorduğunda ise para talebi olduğunu söylemesi üzerine kendisinin hiçbir şekilde Gülencilere para vermeyeceğini söylediğini dile getirdi..

 

SABAH

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler