YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cübbeli Ahmet Hoca PKK'ya saydırdı: Herif geberirken...
Cübbeli Ahmet Hoca PKK ve YPG'ye beddua yağdırdı. 'PKK LPG'ye dayandı' diyen Cübbeli, "Bunlar Kürt değil. Bunlar Ermeni gavur, sünnetsiz' dedi.
Cübbeli Ahmet Hoca PKK'ya saydırdı: Herif geberirken...
26 Ekim 2015 / 16:10 Güncelleme: 26 Ekim 2015 / 16:16

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, PKK'ya köşesinden lanet yağdırdı. Vahdet Gazetesi'nde yazan Cübbeli, "Çok büyük bir beladayız. Yedi düvel ile savaşıyoruz" diyerek PKK için ilginç benzetmeler yaptı.

YPG'yi de yazısına katan Cübbeli "PKK, PYD ondan sonra YPG. Geriye bir LPG kaldı. Bir de LPG’ye dayanın patlasın gitsin" diye yazdı.

ÇOK BÜYÜK BİR BELADAYIZ

Türkiye'nin terör belasından kurtulması için dualar ettiklerini belirten Cübbeli Ahmet Hoca sözü PKK'ya getirip beddualar yağdırdı.

Cübbeli Ahmet Hoca şunları yazdı;

"Çok büyük bir beladayız. Yedi düvel ile savaşıyoruz. Yahudi burayla uğraşıyor. Amerika arkasında. Almanya, Avrupa, Ermenistan, Yunanistan bütün gâvurlar PKK adı altında bir arada. Sırtlarını dayamışlar gâvurlara.

BUNLAR ERMENİ GAVUR

Bunlar Kürt değil. Bunlar Ermeni gâvur, sünnetsiz. Bunlar haç çıkarıyorlar. Herif geberirken haç çıkarıyor, videoları var. Dolayısıyla bunlar Müslüman Kürt değil. Bunlar gâvur. Bizim gâvurlara beddua etmeye hakkımız var.

Bu kadar vatan evladını şehit ediyorlar. Bunlar zalimdir, katildir, haindir. Biz de bunlara beddua ediyoruz."

 

 

 // Zeki
Agzına saglık...
27 Ekim 2015 12:43
 // anticiaamat
Hocam az bile soylemissin bunlar gavurdan beter mahlukatlar...
27 Ekim 2015 00:19
Haşhaşilere de baddua
 // Boğaçhan
Hocam bir de Erdoğan düşmanlığından gözleri kararıp feleğini şaşıran ve terörist partisine oy veren haşhaşilere saydırsaydın tam olurdu....
26 Ekim 2015 Pazartesi 19:41
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler