YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cübbeli Ahmet Hoca: Hapiste bana mesajları Adil Öksüz getiriyordu
Ahmet Mahmut Ünlü, cezaevinde girdiğinde kendisine mesaj getiren kişinin Adil Öksüz olduğunu söyledi.
Cübbeli Ahmet Hoca: Hapiste bana mesajları Adil Öksüz getiriyordu
12 Ağustos 2016 / 07:45 Güncelleme: 12 Ağustos 2016 / 09:41

CNN Türk'e konuşan Ahmet Mahmut Ünlü, cezaevinde kendisine devamlı mesajlar gönderildiğini, Gülen'in bu mesajlarını getiren kişinin de Adil Öksüz olduğunu belirtti.

BERAAT ETTİRMELERİNİ İSTEMİŞ

Kendisinin özel yetkili mahkemelerin FETÖ'nün elinde olduğunu bildiğini, hükümetten kendisine herhangi bir temas olmadığını, bunun için FETÖ'den kendisini beraat ettirmelerini istediklerini ancak beraatinin özel yetkili mahkemelerin kaldırılmasının ardından gerçekleştiğini söyledi.

'Dinler arası diyaloğa çatmasaydım bu iş başıma gelmezdi' diyen Cübbeli, kumpası kuranın belli olduğunu ve cezaevindeyken yazdığı mektupların radyodan okunduğunu kaydetti. 

Cübbeli, cemaatinin hakkındaki suçlamalara inanmadığını ancak başta kimsenin ziyaretine gelmediğini belirterek "6 ay sonra bana Gülen şu an aranan Adil Öksüz ile mektup gönderdi" dedi.

GÜLEN'İN KİTABI DOĞRUDAN GETİRİLDİ

Mektup ile beraber elebaşı Gülen'in el yazması kitabının kendisine gönderildiğini kaydeden Cübbeli, cezaevine gelen kitapların kontrol edildiğini ancak Adil Öksüz'ün kitabı doğrudan getirdiğine de dikkat çekti.

 

 // Ömer
mahzun dost , düne kadar feto ile 'biraderlik' kuralları içersinde hareket edenler bu gün ise Islam dinine karşı kin ve düşmanılıklarını Feto üzerinden programlar yaparak verilmiş görevlilerine kaldığı yerden devam etmekteler. Hiç kimse Feto'nun israil bağlantısını konuşmuyor.Feto cemiyetini finanse ve uluslararası arenada perde arkasında amacı doğrultusunda kullanan tek güç Siyonist oluşumdur....
12 Ağustos 2016 08:14
 // mahzun
hocam biz seni lalegulde seyretmekten çok memnunuz.lütfen cnn e cikipta bizi uzme.allah cc razı olsun....
12 Ağustos 2016 06:05
tam bi öküzmüş.
 // Abdullah
tam bi öküzmüş kahpe, kaçmasana hain kaltak.!!!...
12 Ağustos 2016 Cuma 01:50
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler