YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Çiller konuştu
Çiller konuştu
23 Aralık 2010 16:43
Demokrat Parti'nin (DP) başına geçip geçmeyeceği tartışma konusu olan Tansu Çiller konuştu. Çiller, 'DP'nin kongre sürecine ilişkin hiçbir basın mensubu ile görüşmem olmamıştır.' dedi.

Eski Başbakanlardan Tansu Çiller, Demokrat Parti'nin Genel Kongre sürecine ilişkin hiçbir basın mensubuyla görüşmesinin olmadığını, gazetelere beyanat vermediğini bildirdi.

Çiller, yaptığı yazılı açıklamada, kongre sürecine ilişkin kendi beyanı gibi yazılan haberlerin bir haber ajansı kaynak gösterilerek çeşitli gazetelerde yer aldığını, bunların kendisine ait olmadığını kaydetti.

Hiçbir basın mensubuyla görüşmesinin olmadığını vurgulayan Çiller, ''Kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi amacına yönelik olarak, tarafımdan dile getirilmeyen hususların bana ait gibi kamuoyuna sunulmaması konusunda azami dikkatin gösterilmesini, beyanların doğruluğunun teyidinin sağlanmasını rica ediyorum'' dedi. AA
 

bir millet uyanamıyor...
 // hasan ekincik
Beyanat versen ne olur vermesen ne olur. çokta umurumuzda. bu millet neyini gördü de hala beklenti içinde anlamadım gitti . prof. ünvanı olupta kitabı olmayan kişi, Selçuk Parsadan a partisi için devletin örtülü ödeneğinden para veren bayan.millet hala uyanamamış yazık valla....
23 Aralık 2010 17:53
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler