YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cihaner iş başı yapıyor
Cihaner iş başı yapıyor
23 Haziran 2010 10:42
Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı İlhan Cihaner adliyede...

Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı İlhan Cihaner, görevine başlamak üzere bugün Erzincan'a geldi.

Ergenekon soruşturması kapsamında yargılanan ve geçtiğimiz hafta Yargıtay tarafından tahliye edilen Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı İlhan Cihaner bugün sabah saatlerinde karayolu ile Erzincan'a geldi.

Erzincan'a 10 kilometre mesafede il girişinde Atatürkçü Düşünce Derneği, CHP İl yönetim kurulu üyeleri, Hacı Bektaş-ı Veli Anadolu Kültür Derneği üyeleri ve çok sayıda vatandaş tarafından karşılanan Cihaner konvoy eşliğinde il merkezine geldi. Adliye binasına geçen Başsavcı Cihaner burada adliye personeli tarafından alkışlarla karşılandı. Cihaner'in adliyeye gelişi sırasında dışarıda toplanan çok sayıda vatandaş alkışlarla Cihaner'e destek verdi.

Polis adliye binası çevresinde geniş güvenlik önlemleri aldı. Basın mensuplarının adliyeye girişinde sorularını cevapsız bırakan Cihaner, daha sonra alkışlar arasında adliye binasına geçti. (İHA)

aha böyle adaletin ........
 // cinkaya9@gmail.com
vah be adalete bak...
Savcı bey çete kurmaktan yargılanıyor, beraat etmedi, sadece tahliye oldu. Ama ne adalet ki!... arkadaş gelecek eve çete kurmaktan mahkemelik olan savcı bey adalet dağıtacak!...
oh ne ala memleket...
Bu kafa ile ne demokrasi ne adalet, ne de insan haklarından bahsetmek mümkün olur.
Militan yargı dan adalet dışında her şey beklenir desek yanlış olmaz herhalde...
...
23 Haziran 2010 13:46
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler