YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Çift başlılık yok"
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu dün yoğun gündemin ardından eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile balık lokantasındaydı. Gazetecilerin sorularını cevapladı, "Her şey yolunda, partide bir çift başlılık yok" dedi...
"Çift başlılık yok"
04 Kasım 2010 / 08:52 Güncelleme: 04 Kasım 2010 / 08:58

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ''Her şey yolunda. Bir sorun da yok, bir çift başlılık da yok'' dedi.

Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile bir balık lokantasında yemek yedi.

Burada soruları yanıtlayan Kılıçdaroğlu, CHP'de herhangi bir sorun yaşanmadığını ve her şeyin yolunda olduğunu söyledi.

''Partide bir çift başlılığın yaşanıp yaşanmadığı'' soru üzerine Kılıçdaroğlu, ''Bir çift başlılık da yok. Hukuk neyse biz onu yapıyoruz'' diye konuştu.

Kılıçdaroğlu, seçimli bir kurultayın yapılıp yapılmayacağı sorusuna ''Yeri ve zamanı gelince onun da kararını vereceğiz'' yanıtını verdi.

MYK PERŞEMBE GÜNÜ 11.00'DA TOPLANACAK

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından görevlendirilen yeni MYK'nın, yarın saat 11.00'da toplanacağı bildirildi.

Kılıçdaroğlu tarafından yeni MYK'da Genel Sekreter ve Parti Sözcüsü olarak görevlendirilen Süheyl Batum, parti genel merkezinden ayrılırken gazetecilerin soruları üzerine, MYK'nın yarın saat 11.00'de Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanacağını söyledi.

Batum, kendilerine destek için parti genel merkezi önüne gelen partililere desteklerinden dolayı teşekkür ederek, bu desteklerini sürdürmelerini istedi.

AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler