YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CIA bağlantılı Henri Barkey darbe günü İstanbul'a geldi
CIA bağlantılarıyla bilinen teorisyen Henri Barkey'in darbe günü İstanbul'a geldiği öğrenildi
CIA bağlantılı Henri Barkey darbe günü İstanbul'a geldi
25 Temmuz 2016 / 19:15 Güncelleme: 25 Temmuz 2016 / 19:18

Atatürk Havalimanı kayıtlarına göre Barkey 15 Temmuz günü saat 10.24'teİstanbul'a geldi, 19 Temmuz saat 04.05'te çıkış yaptı. İstanbul'da kaldığı süre içinde Büyükada'da konaklayan Barkey'in bir dizi görüşmeler gerçekleştirdiği öğrenildi.

Sabah'ta yer alan habere göre, CIA ile de bağlantıları bulunan Barkey'in görüştüğü isimler arasında Uluslararası Kriz Grubu'ndan İran uzmanı Ali Vaiz, Mısırlı araştırmacı Ahmed Morsy, ve Yıldırım Beyazıt Üniversitesi öğretim üyelerinden Bayram Sinkaya da bulunuyor.

ABD'de FETÖ savunuculuğu ile tanınıyor

ABD kulislerinde FETÖ'yü savunmasıyla tanınan Henri Barkey, Fetullah Gülen'e bağlı Rumi Forum'un organizasyonlarında da profesyonel olarak görev yapıyor.

İzmir asıllı ve İstanbul doğumlu olduğu için Türkçe'yi anadili düzeyinde konuşabilen Barkey, "Gülen'in CIA ile hiçbir bağlantısı yok" açıklamasıyla da dikkatleri üzerine çekmişti. Barkey, Gülen'in ABD'de oturum izni alması için referans olan isimlerden eski CIA çalışan Graham Fuller'in de yakın arkadaşı.

NE ZAMAN
 // CEM
Bu ABD nin Türkiyede istediği gibi cirit atması ne zaman önlenecek ? Bu Ohal de ABD için de bir iyilik düşünülmüyormu yani FBI veya CIA bürolarını kapatmak gibi.Lütfen şu meclis bu işe el atsın.Türkiye ABD ve ya AB nin yolgeçen hanı olmasın...
25 Temmuz 2016 Pazartesi 23:36
ASIL BİR DOLARIN ARKASINA BAKIN
 // Nezir
Herkes,bir doların yanlış yüzüne bakıyor,eğer arkasını çevirirse, yüce Peygamber efendimizin,büyük mucisesiyle bir piramitin altında MDCCL (mesihdeccal) rumuzu ile piramitin üstünde deccalin tekgöz simgesini görür.Hadiseler o kadar açık ve net ki,doğru yanlış o kadar ayrıştıki, bir insan bunlara bakıpta doğruyu bulamıyorsa gideceği yer ebedi ateştir.Allah bu millete İslama bin yıl hizmetten sonra şimdide deccal ile cihadı nasip etmiştir.Arkasını görmek için BİR DOLAR DECCAL diye tıklayın. ...
25 Temmuz 2016 Pazartesi 19:55
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler