YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CIA ajanları Büyükada’dan darbe yayını yapacaktı!
15 Temmuz’da Büyükada’da toplanan CIA ajanları kaldıkları otele dev ekranlar ve TV sistemleri kurdular. Amaç kalkışma başarılı olur olmaz, canlı bağlantılarla dünyaya yapılacak propagandaydı.
CIA ajanları Büyükada’dan darbe yayını yapacaktı!
06 Ağustos 2016 / 09:36 Güncelleme: 06 Ağustos 2016 / 09:45

İstanbul Büyükada’da darbe toplantısı yapan CIA ajanları başarılı olunacağını düşünerek her şeyi hazırlamışlar. 

Kaldıkları otele basın açıklamaları ve canlı yayınlar için dev ekran kurdurmuşlar. 15 Temmuz akşamı bu ajan akademisyenler darbeyi dünya basınına anlatarak desteklerini göstereceklerdi. 

DÜNYAYA KARA PROPAGANDA 

İstihbarat birimlerinin verdiği bilgilere göre Fetullah Gülen destekçisi Henri Barkey en başta devreye girerek, darbecileri destekleyecek ve dünya basınına olan bitenleri yanlı bir şekilde anlatacaktı. 

 

by.jpg

KATİL YUNANİSTAN'A KAÇTI

13 Temmuz’da Türkiye’ye gelen isimlerden en dikkat çekeni idam mahkumu bir katil olan Scott Peterson’du. Şahsın Yunanistan’a kaçtığı düşünülüyor.

Büyükada'ya gelen isimlerin içinde en gizemli olanı 44 yaşındaki azılı ABD'li suçlu Scott Lee Peterson.

44 yaşındaki ABD’li suçlu 2002 yılında hamile olan karısı Laci Peterson’ı öldürmekten birinci derece cinayet ile hüküm giydi ve aynı yıl ABD’de en azılı suçlularının kaldığı California’daki San Quentin Devlet Hapishanesi’nde gönderildi.

Hakkında ‘iğneyle idam cezası’ hükmü verilen Patterson davayı California Temyiz Mahkemesi’ne taşıdı. Kayıtlara göre Peterson 'VN2100' koduyla halen hapishanede görünüyor. Böylesine bir azılı suçlunun, ABD'nin en güvenlikli cezaevinden nasıl çıkarıldığı ise akıllarda büyük soru işareti uyandırdı. 

GİZLİ ANLAŞMAYLA SUİKAST TALİMATI

İddiaya göre  idam mahkumu Scott Peterson'un bazı gizli anlaşmalar yaparak Türkiye' ye getirildi, kendisine verilecek suikastleri başardığı takdirde ise hakkındaki temyiz davasının da olumlu sonuçlanacaktı.

İstihbarat yetkililleri deşifre olan idam mahkumunun deniz yoluyla Yunanistan'a kaçtığı bilgisi üzerinde duruyor. 

 

AKŞAM

 

 // CUMHURBAŞKANI VE SAVCI BATO
SAYIN CUMHURBAŞKANI, FETÖ PKK AJAN MİSYONER KADROSUNA SAHİP MARDİN MÜZESİNİ KİM KORUYOR? ŞİMDİ AÇIĞA VEYA GÖZALTINA ALINAN VEYA TUTUKLANAN MÜLKİ AMİRLER,SAVCILAR HAKİMLER,AKADEMİSYENLER,REKTÖRLER,DEKANLAR,MEMURLAR,BAKANLIK BÜROKRATLARI,İŞADAMLARI,VAKIFLAR,DERNEKLER,STKLAR, SODES,DİKA,TÜBİTAK GİBİ PROJE DESTEK KURUMLARIYLA ÇALIŞAN MARDİN MÜZESİ VE MARDİNDE ONU KORUYAN MÜLKİ AMİRİ KİM KORUYOR?KORUYANLAR ARASINDA AKPLİ KRİPTO FETÖ PKK ÜYELERİ OLABİLİR Mİ???...
06 Ağustos 2016 10:42
 // Ömer
Kaç gün önceden DAVET EDILENLER ile birlikte HIZMETE HAZIR bekleyen yayın kuruluşlarından bahsetmiştık. Kazanan yine Onlar ( organizatörler! E.çelik ve gülbenin mensubu olduğu sınıf) maalesef......
06 Ağustos 2016 10:18
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler