YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'nin seçim aracında şoke eden işaret!
30 Mart'ta yapılacak yerel seçimler öncesi AK Parti'ye karşı nasıl bir ittifak kurulduğunu gözler önüne seren bir fotoğraf ortaya çıktı.
CHP'nin seçim aracında şoke eden işaret!
23 Mart 2014 / 22:58 Güncelleme: 23 Mart 2014 / 22:59

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ankara'da Milliyetçi Hareket Partisi'ni simgeleyen 'bozkurt işareti'ni yapmasından sonra ortaya çıkan yeni bir fotoğraf tartışma çıkartacak cinsten.

Önümüzdeki pazar günü yapılacak olan yerel seçimlerin sonuçlarını merak ederken CHP ile MHP arasındaki gizli ittifak da böylece bir kez daha deşifre oldu.
CHP'li belediye başkan adayının seçim arabasında aynı Kemal Kılıçdaroğlu gibi 'bozkurt işareti' yapan bu CHP'linin fotoğrafı sosyal medyada paylaşılıyor.

basliksiz_4jpg_h271-(1).jpg

kişilik sendromu
 // depakın
evet arkadaşlar üzülerek söylemeliyim ki bu yapılanlar insan psikolojisinde kişilik sendromu olarak açıklanabilir yani normal bir insanın kişiliği çocuklu yaşlarda oturur ve o kişiliğini geliştirir malesef chp nin kişili baştan oturmamış ki şimdi de o kişiliği geliştirsen veya düzeltsin onun için oturmayan bir kişilik ve düşüncenin etrafında toplanan insanların bu şekilde hareket etmesi normal gibi geliyor bana hatta gibisi fazla normal çünkü dost dostun aynasıdır ne yapalım artık idare edeceğiz...
24 Mart 2014 Pazartesi 12:00
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler