YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'nin aday listesi
CHP'nin 12 Haziran milletvekili genel seçimlerine yönelik aday listesi açıklandı.
CHP'nin aday listesi
11 Nisan 2011 / 17:17 Güncelleme: 11 Nisan 2011 / 20:49

CHP'nin 12 Haziran milletvekili genel seçimi aday listesi açıklandı.

Yüksek Seçim Kuruluna gönderilen liste şöyle:


ADANA

1- Osman Faruk Loğoğlu
2- Ümit Özgümüş
3- Turgay Develi
4- Ali Demirçalı
5- Zeynep Canan Billor
6- Hüseyin Keser
7- Arif Sezer
8- Rıza Mete
9- Müzeyyen Şevkin
10- Mehmet Salıcı
11- Doğa Çiğdemoğlu
12- Orhan Toklu
13- Murat Öztanrıöver
14- Soner Anafarta

ADIYAMAN

1- Salih Fırat
2- Ali Coşkun
3- Zeynal Bakır
4- Murat Erdem
5- Mehmet Karahan

AFYONKARAHİSAR

1- Ahmet Toptaş
2- Hatice Gök
3- Bekir Kasap
4- Şerif Ceylan
5- Mehmet Tuğrul Akkuş

AĞRI

1- Seyfeddin Çelik
2- Selahattin Daşkaya
3- Şefika Öner
4- Kürşat Koç

AKSARAY

1- Mahmut Öztürk
2- Özlem Güneş
3- Muammer Dilek

AMASYA

1- Ramis Topal
2- Ali Özdemiroğlu
3- Devrim Ersoy

ANKARA 1. Bölge

1- Süleyman Sencer Ayata
2- Mehmet Emrehan Halıcı
3- Emine ülker Tarhan
4- Aylin Nazlıaka
5- Bülent Kuşoğlu
6- Levent Gök
7- Emre Doğan
8- İlyas Güven Eroğlu
9- Veli Özdemir
10- Bayraktar Bayraktar
11- Necati Yılmaz
12- Faruk Özdemir
13- Aysin Tektaş keskin
14- Gamze Şengel
15- Engin Balım
16- Çetin Canbazoğlu

ANKARA 2. Bölge

1- Ayşe Gülsün Bilgehan
2- İzzet Çetin
3- Sinan aydın Aygün
4- Gökhan Günaydın
5- Seyhan Erdoğdu
6- Ekrem Kerem Oktay
7- Alper Taşdelen
8- Alirıza Erbay
9- Ali Arif Özzeybek
10- Onur Bayar
11- Hüseyin Çelebi Ercan
12- Turhan İçli
13- Aykut Fındıkçı
14- Faruk Yıldırım
15- Cenk Küpeli

ANTALYA

1- Deniz Baykal
2- Osman Kaptan
3- Gürkut Acar
4- Yıldıray Sapan
5- Arif Bulut
6- Hakan Şimşek
7- Sevgi Doğan
8- Alican Deveci
9- Aydın Özer
10- Mihriye Bozbay
11- Osman Fevzi Orakçal
12- Mehmet Ali Yılmaz
13- Levent Kıldır
14- Ahmet Daloğlu

ARDAHAN

1- Ensar Öğüt
2- Metin Demir

ARTVİN

1- Uğur Bayraktutan
2- Yüksel Çorbacıoğlu

AYDIN

1- Bülent Tezcan
2- Metin Lütfi Baydar
3- Osman Aydın
4- Ferda Çağlar Erkut
5- Hüseyin Yıldız
6- Mehmet Fatih Atay
7- Özlem Burcu Uğan Sevim

BALIKESİR

1- Namık Havutça
2- Ayşe Nedret Akova
3- Haluk Ahmet Gümüş
4- Ahmet Akın
5- Hasan İşgüzar
6- Hüsnü Erol
7- İrfan Barış
8- Ömür Mustafa Boyuer

BARTIN

1- Muhammet Rıza Yalçınkaya
2- Meliha Okutay

BATMAN

1- Faris Özdemir
2- Mehmet Can Avcı
3- Mehmet İhsan Erman
4- Vehbi Ağaya

BAYBURT

1- Hacı Dursun Yaşaroğlu

BİLECİK

1- Yaşar Tüzün
2- Sungur Turan

BİNGÖL

1- Zeki Korkutata
2- Süleyman Batga
3- Mesut Kayaoğlu

BİTLİS

1- Hasan Dalkıran
2- Erol Çiriş
3- Zübeyir Yaşar

BOLU

1- Tanju Özcan
2- Mehtap Özcan Mısırlıoğlu
3- Hakkı Fidan

BURDUR

1- Ramazan Kerim Özkan
2- Yakup Yıldız
3- Bayram Tekin

BURSA

1- Sena Kaleli
2- Turhan Tayan
3- İlhan Demiröz
4- Aykan Erdemir
5- Kemal Ekinci
6- Lale Karabıyık
7- Ali Semih Özsaraç
8- Salih Top
9- Yaşar Karagöz
10- Ulun Havva Kayı
11- Fatma Altay
12- Ahmet Aydın Akyol
13- Oğuz Altınok
14- Sevil Pamirol
15- Metin Çelik
16- Nurhayat Altaca
17- İnan Keser
18- Nuray Çohan

ÇANAKKALE

1- Ali Sarıbaş
2- Mustafa Serdar Soydan
3- Bülent Öz
4- Ahmet Küçük

ÇANKIRI

1- Muzaffer Cellat
2- Hasan Çelen


ÇORUM

1- Tufan Köse
2- Muharrem Bozdoğan
3- Cengiz Atlas
4- Haydar Kılıç

DENİZLİ

1- Adnan Keskin
2- Melike Basmacı Kayhan
3- Adil Demir
4- Kazım Arslan
5- Huriye Çağlayan
6- Ali Kavak
7- Gülizar Biçer Karaca


DİYARBAKIR

1- Salih Sümer
2- Haşim Özkoyuncu
3- Daylan Karadaş
4- Vedat Şahbaz
5- Abdulmecit Tüt
6- Melik Aykız
7- Derya Erdemoğlu
8- Abdulselam Teğin
9- Özcan Kılıçkap
10- Feyru Yüksektepe
11- Bahri Yaprak

DÜZCE

1- Selçuk Yanmaz
2- Basri Karslıoğlu
3- İlknur Başak Tütüncü

EDİRNE

1- Recep Gürkan
2- Kemal Değirmendereli
3- Abdülbaki Topal

ELAZIĞ

1- Ali Özcan
2- Mustafa Kemal Atikeler
3- Gökmen Ercan
4- Hülya Ülkü
5- Mustafa Ünsal Karatepe

ERZİNCAN

1- Muharrem Işık
2- Erdoğan Özyalçın

Erzurum

1- Ahmet Hamdi Palandöken
2- Yaşettin Kışlak
3- Mehmet Sait Şimşek
4- Nurhan Banu Üner
5- İsmail Nardemir
6- Dursun Murat Çelikoğlu

Eskişehir

1- Bedii Süheyl Batum
2- Kazım Kurt
3- Gaye Usluer
4- Azmi Kerman
5- Muharrem Şenel
6- Muharrem Varlık

GAZİANTEP

1- Mehmet Şeker
2- İrfan Kaplan
3- Mehmet Gökdağ
4- Cennet Süzer
5- Bayram Yılmazkaya
6- Akif Ekici
7- Mahmut Kozbaş
8- Lütfü Demir
9- Yaşar Ağyüz
10- Naci Kılıç
11- Fehime Çifçi
12- Zihni Öztürk

GİRESUN

1- Selahattin Karaahmetoğlu
2- Aykut Gezmiş
3- Bülent Yener Bektaşoğlu
4- Nilay Pınar

GÜMÜŞHANE

1- Mutlu Gürler
2- Ercan Özdemir

HAKKARİ

1- Necmettin Yardımcı
2- Nurettin Çallı
3- Gürgin Tomris

HATAY

1- Mehmet Ali Ediboğlu
2- Mevlüt Dudu
3- Refik Eryılmaz
4- Hasan Akgöl
5- Nihad Matkap
6- Suzan Alhasoğlu
7- Hilmi Yarayıcı
8- Ali Oğuz
9- Ali Aslan
10- Yılmaz Şahutoğlu

IĞDIR

1- Ekber Taner
2- Behman Gögce

ISPARTA

1- Ali Haydar Öner
2- İrfan Bakır
3- Tanseli Çakmak
4- Naci Yoldaş

İSTANBUL 1. BÖLGE

1- Gürsel Tekin
2- Osman Taney Korutürk
3- Mehmet Akif Hamzaçebi
4- Ayşe Eser Danışoğlu
5- Şafak Pavey
6- İhsan Özkes
7- Fatma Nur Serter
8- Mahmut Tanal
9- Müslim Sarı
10- Celal Dinçer
11- Kadir Gökmen Öğüt
12- Yakup Akkaya
13- Ayten Kayalıoğlu
14- Hasan Basri Özbek
15- Hüsnü Süslü
16- Hasan Uzunyayla
17- Osman Yazıcı
18- Hilal Dokuzcan
19- İhsan Güliz Kaptan
20- Hakan Erdemir
21- Mehtap Düzova
22- Ali Koç
23- Aras Arslan
24- Bahar Özay
25- Derya Şentürk
26- Emrah Köksal
27- Ali Yıldız
28- Murat Günel
29- Reşat Şahin Öztürk
30- Merih Türe

İSTANBUL 2. BÖLGE

1- Kemal Kılıçdaroğlu
2- Bihlun Tamaylıgil
3- Mustafa Sezgin Tanrıkulu
4- Aydın Ağan Ayaydın
5- Sedef Küçük
6- Ercan Cengiz
7- Haluk Eyidoğan
8- Aykut Erdoğdu
9- Melda Onur
10- Bahri Sipahi
11- Çetin Soysal
12- İrfan Hüseyin Yıldız
13- Bülent Seyhan
14- Hüseyin Yaşar
15- Gülseren Onanç
16- Bayram Güven
17- Yasemin Öney Cankurtaran
18- Raif Balkaroğlu
19- Hakan Atalay
20- Seyfullah Beysülen
21- Özge Çağrı Toraman
22- Mari Gormezano
23- Cem Seymen
24- Müşerref Aksak
25- Bilge Koçkaya
26- Cem Cengiz Yılmaz
27- Kenan Malkoç

İSTANBUL 3. BÖLGE

1- Erdoğan Toprak
2- Umut Oran
3- Süleyman Çelebi
4- Osman Oktay Ekşi
5- Binnaz Toprak
6- Sabahat Akkiraz
7- Faik Tunay
8- Ali Özgündüz
9- Ferit Mevlüt Aslanoğlu
10- Muhammet Çakmak
11- Kenan Şimşek
12- Mehmet Ali Özpolat
13- Kamil Uğurlu
14- Bülent Kerimoğlu
15- Kutsiye Benan Baykal
16- Orhan Duran
17- Selami Özdemir
18- Bayramali Çeşmeci
19- Hüseyin Aydoğdu
20- Berrin Balcı
21- Derya Ekşi
22- Yeğane Güley
23- Emir Hüseyin Akın
24- Özge Utan
25- Turan Aydoğan
26- Taşkın Kılıç
27- Cevahir Kılıç
28- Tacettin Devran Çakmakçı

İZMİR 1. BÖLGE

1- Şükran Güldal Mumcu
2- Rıza Mahmut Türmen
3- Oğuz Oyan
4- Musa Çam
5- Hülya Güven
6- Erdal Aksünger
7- Aydın Özcan
8- Turgay Bozoğlu
9- Adnan Erdil
10- Kazım Umdular
11- Seniye Nazik Işık
12- Ebru Okay
13- Şener Akdemir

İZMİR 2. BÖLGE

1- Alaattin Yüksel
2- Mustafa Ali Balbay
3- Mehmet Ali Susam
4- Rahmi Aşkın Türeli
5- Aytun Çıray
6- Birgül Güler
7- Mustafa Moroğlu
8- Levent Eyipişiren
9- Elfin Tataroğlu
10- Levent Piriştina
11- Özcan Purçu
12- Hüseyin Sezer
13- Coşkun Çiflik

KAHRAMANMARAŞ

1- Durdu Özbolat
2- Ayhan Çiftarslan
3- Duran Özdal
4- Kibar Özdemir
5- Yaşar Güngör
6- Ramazan Burhan
7- Türkan Özbek
8- Mehmet Okuç

KARABÜK

1- Mustafa Eren
2- Erdoğan Dincel

KARAMAN

1- Fikret Ünlü
2- Osman Nuri Koçak

KARS

1- Naif Alibeyoğlu
2- Cengiz Daşdemir
3- Saffet Özdemir

KASTAMONU

1- Bahri Gökçebay
2- Hasan Baltacı
3- Ayşenur Özden

KAYSERİ

1- Mehmet Şevki Kulkuloğlu
2- Çetin Arık
3- Ali Paşa Tan
4- Türker Tok
5- Figen Alçı
6- Emin Yıldırım
7- Ömer Bayrak
8- İsmail Yavuz
9- Ali Kemal Açılkan

KIRIKKALE

1- Yaşar Yılmaz
2- Rafet Ulusoy
3- Hacı Arap Karadurmuş

KIRKLARELİ

1- Mehmet Siyam Kesimoğlu
2- Turgut Dibek
3- Türabi Kayan

KIRŞEHİR

1- Cahit Gürses
2- Yılmaz Zengin

KİLİS

1- Ertuğrul Kekeç
2- Cuma Dağlı

KOCAELİ

1- Hurşit Güneş
2- Mehmet Hilal Kaplan
3- Haydar Akar
4- Ömer Kurtaş
5- Tuba Aydın
6- Turan Dumlu
7- Tahsin Tarhan
8- Mahmut Akyol
9- Ehlinaz Torun
10- Hamiyet Göksu
11- Çağlar Özdemir

KONYA

1- Atilla Kart
2- Mehmet Topbaş
3- Mahir Dilek
4- Orçin Güney Çalık
5- Nurcan Birgül Öztürk
6- Durmuş Ali Karamut
7- Ali Tekiş
8- Hüseyin Kaya
9- Seher Avşar
10- Şeniz Kurtuluş
11- Kemal Mutlu
12- Arslan Üstündağ
13- Hüseyin Yağcı
14- Köksal Filorinalı

Kütahya

1- Şeref Han
2- Zeliha Aksaz Şahbaz
3- Şeref Doğan
4- Ruhsen kumdalı
5- Faruk Behram Soydan

Malatya

1- Veli Ağbaba
2- Ali Dağdelen
3- Dila Boztepe
4- Ekrem Dernek
5- Erol Bingöl
6- Güzide Yıldırım

Manisa

1- Hasan Ören
2- Özgür Özel
3- Sakine Öz
4- Mazlum Nurlu
5- Hasan Cahit Kaplan
6- Şahin Mengü
7- Muharrem Ekici
8- Mustafa Başgülşen
9- Abdullah Saka
10-Tur Yıldız Biçer

Mardin

1- Reşit Kılıç
2- Mustafa Kemal Tuğmaner
3- Muhammed Olğaç
4- Mehmet Beşer
5- Mehmet Çiftçi
6- Cemal Şahin

Mersin

1- Aytuğ Atıcı
2- Vahap Seçer
3- İsa Gök
4- Ali Rıza Öztürk
5- Necmi Doğan
6- Hüseyin Çamak
7- Mustafa Selçuk Dereli
8- Soner Yıldırım
9- Nursen Yücesoy Temizkan
10-Zehra Özyiğit
11-Teoman Yanık

Muğla

1- Tolga Çandar
2- Nurettin Demir
3- Ömer Süha Aldan
4- Emrah Doğu
5- Ali Arslan
6- Mustafa Öztürk

Muş

1- Serkan Demirel
2- Zihni Sayan
3- Mustafa Fırat
4- Fuat Kaya

Nevşehir

1- Bülent Yumuş
2- Atılgan Sert
3- Hilmi Bülent Tekiner

Niğde

1- Doğan Şafak
2- Ahmet Oğuz Özmen
3- Ömer Fethi Gürer

Ordu

1- İdris Yıldız
2- İdris Sami Tandoğdu
3- Şanser Eren
4- Gökhan Karayel
5- Emine Yücetürk
6- Süleyman Çelenk

Osmaniye

1- Baha Ünlü
2- Nihat Çerçi
3- Ünal Köksal
4- İrfan Erdem

Rize

1- Kenan Bıyık
2- Başar Cumbur
3- Hatice Nesrin Sarı

Sakarya

1- Engin Özkoç
2- Gürkan Canol
3- Raşit Dünya
4- Ayça Taşkent
5- Ecevit Keleş
6- Ümit Usal
7- Melek Gürevin

Samsun

1- Ahmet Haluk Koç
2- Ahmet İhsan Kalkavan
3- Kemal Zeybek
4- Fatma Necile Çokay
5- Cengiz Sezgin
6- Osman Zümrüt
7- Mehmet Atalay
8- Müşfik Veysel Erdoğan
9- Orhan Aykanat

Siirt

1- Mehmet Muhdi Koyuncu
2- Kamile Balcı
3- Abdullah Hezer

Sinop

1- Engin Altay
2- Abdullah Şişek

Sivas

1- Malik Ecder Özdemir
2- Metin Keskin
3- Etem Erdal Erşan
4- Baki Çoban
5- Bülent Renda Deniz

Şanlıurfa

1- Ferhat Karataş
2- Süleyman Gök
3- İbrahim Hatipoğlu
4- Naile Şükran Yalçın
5- Güler Yılmaz
6- Ahmet Tekiner
7- Fatma Öztay
8- Abdülkerim Çakmak
9- Ömer Faruk Atbinici
10-Türkan Ayas
11-Mehmet Ekinbaş
12-Mehmet Özçelik

Şırnak

1- Kıydem Ökten
2- Osman Yeren
3- Hişyar Budak
4- Sadun Sezer

Tekirdağ

1- Faik Öztrak
2- Candan Yüceer
3- Emre Köprülü
4- Gülferah Güral
5- Şerafettin Kurt
6- Ayhan Civan

Tokat

1- Orhan Düzgün
2- Cevat Atılgan
3- Fedai Toyran
4- Esat Erdönmez
5- Sinan Yavuz Yavaş

Trabzon

1- Mehmet Volkan Canalioğlu
2- Ali Türen Öztürk
3- Sedat Gözaçan
4- Güzide Uzun
5- Ahmet Kaya
6- Ali Koç

Tunceli

1- Kamer Genç
2- Hüseyin Aygün

Uşak

1- Dilek Akagün Yılmaz
2- Mustafa Aydın
3- Erol Gilim

Van

1- Zahir Kandaşoğlu
2- Mehmet Acar
3- Abdulbari Melek
4- Selim Karakuş
5- Sabriye Çabuker
6- Şahin Efendioğlu
7- Nurettin Erörs
8- Niyazi Çınak

Yalova

1- Muharrem İnce
2- Alaattin Fitoz

Yozgat

1- Ali Ayık
2- Ali Keven
3- Burhan Sarıarslan
4- Ergün Ersoy

Zonguldak

1- Mehmet Haberal
2- Ali İhsan Köktürk
3- Neriman Posbıyık
4- Erol Sarıal
5- Ünal Demirtaş
ADANA

1- Osman Faruk Loğoğlu
2- Ümit Özgümüş
3- Turgay Develi
4- Ali Demirçalı
5- Zeynep Canan Billor
6- Hüseyin Keser
7- Arif Sezer
8- Rıza Mete
9- Müzeyyen Şevkin
10- Mehmet Salıcı
11- Doğa Çiğdemoğlu
12- Orhan Toklu
13- Murat Öztanrıöver
14- Soner Anafarta

ADIYAMAN

1- Salih Fırat
2- Ali Coşkun
3- Zeynal Bakır
4- Murat Erdem
5- Mehmet Karahan

AFYONKARAHİSAR

1- Ahmet Toptaş
2- Hatice Gök
3- Bekir Kasap
4- Şerif Ceylan
5- Mehmet Tuğrul Akkuş

AĞRI

1- Seyfeddin Çelik
2- Selahattin Daşkaya
3- Şefika Öner
4- Kürşat Koç

AKSARAY

1- Mahmut Öztürk
2- Özlem Güneş
3- Muammer Dilek

AMASYA

1- Ramis Topal
2- Ali Özdemiroğlu
3- Devrim Ersoy

ANKARA 1. Bölge

1- Süleyman Sencer Ayata
2- Mehmet Emrehan Halıcı
3- Emine ülker Tarhan
4- Aylin Nazlıaka
5- Bülent Kuşoğlu
6- Levent Gök
7- Emre Doğan
8- İlyas Güven Eroğlu
9- Veli Özdemir
10- Bayraktar Bayraktar
11- Necati Yılmaz
12- Faruk Özdemir
13- Aysin Tektaş keskin
14- Gamze Şengel
15- Engin Balım
16- Çetin Canbazoğlu

ANKARA 2. Bölge

1- Ayşe Gülsün Bilgehan
2- İzzet Çetin
3- Sinan aydın Aygün
4- Gökhan Günaydın
5- Seyhan Erdoğdu
6- Ekrem Kerem Oktay
7- Alper Taşdelen
8- Alirıza Erbay
9- Ali Arif Özzeybek
10- Onur Bayar
11- Hüseyin Çelebi Ercan
12- Turhan İçli
13- Aykut Fındıkçı
14- Faruk Yıldırım
15- Cenk Küpeli

ANTALYA

1- Deniz Baykal
2- Osman Kaptan
3- Gürkut Acar
4- Yıldıray Sapan
5- Arif Bulut
6- Hakan Şimşek
7- Sevgi Doğan
8- Alican Deveci
9- Aydın Özer
10- Mihriye Bozbay
11- Osman Fevzi Orakçal
12- Mehmet Ali Yılmaz
13- Levent Kıldır
14- Ahmet Daloğlu

ARDAHAN

1- Ensar Öğüt
2- Metin Demir

ARTVİN

1- Uğur Bayraktutan
2- Yüksel Çorbacıoğlu

AYDIN

1- Bülent Tezcan
2- Metin Lütfi Baydar
3- Osman Aydın
4- Ferda Çağlar Erkut
5- Hüseyin Yıldız
6- Mehmet Fatih Atay
7- Özlem Burcu Uğan Sevim

BALIKESİR

1- Namık Havutça
2- Ayşe Nedret Akova
3- Haluk Ahmet Gümüş
4- Ahmet Akın
5- Hasan İşgüzar
6- Hüsnü Erol
7- İrfan Barış
8- Ömür Mustafa Boyuer

BARTIN

1- Muhammet Rıza Yalçınkaya
2- Meliha Okutay

BATMAN

1- Faris Özdemir
2- Mehmet Can Avcı
3- Mehmet İhsan Erman
4- Vehbi Ağaya

BAYBURT

1- Hacı Dursun Yaşaroğlu

BİLECİK

1- Yaşar Tüzün
2- Sungur Turan

BİNGÖL

1- Zeki Korkutata
2- Süleyman Batga
3- Mesut Kayaoğlu

BİTLİS

1- Hasan Dalkıran
2- Erol Çiriş
3- Zübeyir Yaşar

BOLU

1- Tanju Özcan
2- Mehtap Özcan Mısırlıoğlu
3- Hakkı Fidan

BURDUR

1- Ramazan Kerim Özkan
2- Yakup Yıldız
3- Bayram Tekin

BURSA

1- Sena Kaleli
2- Turhan Tayan
3- İlhan Demiröz
4- Aykan Erdemir
5- Kemal Ekinci
6- Lale Karabıyık
7- Ali Semih Özsaraç
8- Salih Top
9- Yaşar Karagöz
10- Ulun Havva Kayı
11- Fatma Altay
12- Ahmet Aydın Akyol
13- Oğuz Altınok
14- Sevil Pamirol
15- Metin Çelik
16- Nurhayat Altaca
17- İnan Keser
18- Nuray Çohan

ÇANAKKALE

1- Ali Sarıbaş
2- Mustafa Serdar Soydan
3- Bülent Öz
4- Ahmet Küçük

ÇANKIRI

1- Muzaffer Cellat
2- Hasan Çelen


ÇORUM

1- Tufan Köse
2- Muharrem Bozdoğan
3- Cengiz Atlas
4- Haydar Kılıç

DENİZLİ

1- Adnan Keskin
2- Melike Basmacı Kayhan
3- Adil Demir
4- Kazım Arslan
5- Huriye Çağlayan
6- Ali Kavak
7- Gülizar Biçer Karaca


DİYARBAKIR

1- Salih Sümer
2- Haşim Özkoyuncu
3- Daylan Karadaş
4- Vedat Şahbaz
5- Abdulmecit Tüt
6- Melik Aykız
7- Derya Erdemoğlu
8- Abdulselam Teğin
9- Özcan Kılıçkap
10- Feyru Yüksektepe
11- Bahri Yaprak

DÜZCE

1- Selçuk Yanmaz
2- Basri Karslıoğlu
3- İlknur Başak Tütüncü

EDİRNE

1- Recep Gürkan
2- Kemal Değirmendereli
3- Abdülbaki Topal

ELAZIĞ

1- Ali Özcan
2- Mustafa Kemal Atikeler
3- Gökmen Ercan
4- Hülya Ülkü
5- Mustafa Ünsal Karatepe

ERZİNCAN

1- Muharrem Işık
2- Erdoğan Özyalçın

Erzurum

1- Ahmet Hamdi Palandöken
2- Yaşettin Kışlak
3- Mehmet Sait Şimşek
4- Nurhan Banu Üner
5- İsmail Nardemir
6- Dursun Murat Çelikoğlu

Eskişehir

1- Bedii Süheyl Batum
2- Kazım Kurt
3- Gaye Usluer
4- Azmi Kerman
5- Muharrem Şenel
6- Muharrem Varlık

GAZİANTEP

1- Mehmet Şeker
2- İrfan Kaplan
3- Mehmet Gökdağ
4- Cennet Süzer
5- Bayram Yılmazkaya
6- Akif Ekici
7- Mahmut Kozbaş
8- Lütfü Demir
9- Yaşar Ağyüz
10- Naci Kılıç
11- Fehime Çifçi
12- Zihni Öztürk

GİRESUN

1- Selahattin Karaahmetoğlu
2- Aykut Gezmiş
3- Bülent Yener Bektaşoğlu
4- Nilay Pınar

GÜMÜŞHANE

1- Mutlu Gürler
2- Ercan Özdemir

HAKKARİ

1- Necmettin Yardımcı
2- Nurettin Çallı
3- Gürgin Tomris

HATAY

1- Mehmet Ali Ediboğlu
2- Mevlüt Dudu
3- Refik Eryılmaz
4- Hasan Akgöl
5- Nihad Matkap
6- Suzan Alhasoğlu
7- Hilmi Yarayıcı
8- Ali Oğuz
9- Ali Aslan
10- Yılmaz Şahutoğlu

IĞDIR

1- Ekber Taner
2- Behman Gögce

ISPARTA

1- Ali Haydar Öner
2- İrfan Bakır
3- Tanseli Çakmak
4- Naci Yoldaş

İSTANBUL 1. BÖLGE

1- Gürsel Tekin
2- Osman Taney Korutürk
3- Mehmet Akif Hamzaçebi
4- Ayşe Eser Danışoğlu
5- Şafak Pavey
6- İhsan Özkes
7- Fatma Nur Serter
8- Mahmut Tanal
9- Müslim Sarı
10- Celal Dinçer
11- Kadir Gökmen Öğüt
12- Yakup Akkaya
13- Ayten Kayalıoğlu
14- Hasan Basri Özbek
15- Hüsnü Süslü
16- Hasan Uzunyayla
17- Osman Yazıcı
18- Hilal Dokuzcan
19- İhsan Güliz Kaptan
20- Hakan Erdemir
21- Mehtap Düzova
22- Ali Koç
23- Aras Arslan
24- Bahar Özay
25- Derya Şentürk
26- Emrah Köksal
27- Ali Yıldız
28- Murat Günel
29- Reşat Şahin Öztürk
30- Merih Türe

İSTANBUL 2. BÖLGE

1- Kemal Kılıçdaroğlu
2- Bihlun Tamaylıgil
3- Mustafa Sezgin Tanrıkulu
4- Aydın Ağan Ayaydın
5- Sedef Küçük
6- Ercan Cengiz
7- Haluk Eyidoğan
8- Aykut Erdoğdu
9- Melda Onur
10- Bahri Sipahi
11- Çetin Soysal
12- İrfan Hüseyin Yıldız
13- Bülent Seyhan
14- Hüseyin Yaşar
15- Gülseren Onanç
16- Bayram Güven
17- Yasemin Öney Cankurtaran
18- Raif Balkaroğlu
19- Hakan Atalay
20- Seyfullah Beysülen
21- Özge Çağrı Toraman
22- Mari Gormezano
23- Cem Seymen
24- Müşerref Aksak
25- Bilge Koçkaya
26- Cem Cengiz Yılmaz
27- Kenan Malkoç

İSTANBUL 3. BÖLGE

1- Erdoğan Toprak
2- Umut Oran
3- Süleyman Çelebi
4- Osman Oktay Ekşi
5- Binnaz Toprak
6- Sabahat Akkiraz
7- Faik Tunay
8- Ali Özgündüz
9- Ferit Mevlüt Aslanoğlu
10- Muhammet Çakmak
11- Kenan Şimşek
12- Mehmet Ali Özpolat
13- Kamil Uğurlu
14- Bülent Kerimoğlu
15- Kutsiye Benan Baykal
16- Orhan Duran
17- Selami Özdemir
18- Bayramali Çeşmeci
19- Hüseyin Aydoğdu
20- Berrin Balcı
21- Derya Ekşi
22- Yeğane Güley
23- Emir Hüseyin Akın
24- Özge Utan
25- Turan Aydoğan
26- Taşkın Kılıç
27- Cevahir Kılıç
28- Tacettin Devran Çakmakçı

İZMİR 1. BÖLGE

1- Şükran Güldal Mumcu
2- Rıza Mahmut Türmen
3- Oğuz Oyan
4- Musa Çam
5- Hülya Güven
6- Erdal Aksünger
7- Aydın Özcan
8- Turgay Bozoğlu
9- Adnan Erdil
10- Kazım Umdular
11- Seniye Nazik Işık
12- Ebru Okay
13- Şener Akdemir

İZMİR 2. BÖLGE

1- Alaattin Yüksel
2- Mustafa Ali Balbay
3- Mehmet Ali Susam
4- Rahmi Aşkın Türeli
5- Aytun Çıray
6- Birgül Güler
7- Mustafa Moroğlu
8- Levent Eyipişiren
9- Elfin Tataroğlu
10- Levent Piriştina
11- Özcan Purçu
12- Hüseyin Sezer
13- Coşkun Çiflik

KAHRAMANMARAŞ

1- Durdu Özbolat
2- Ayhan Çiftarslan
3- Duran Özdal
4- Kibar Özdemir
5- Yaşar Güngör
6- Ramazan Burhan
7- Türkan Özbek
8- Mehmet Okuç

KARABÜK

1- Mustafa Eren
2- Erdoğan Dincel

KARAMAN

1- Fikret Ünlü
2- Osman Nuri Koçak

KARS

1- Naif Alibeyoğlu
2- Cengiz Daşdemir
3- Saffet Özdemir

KASTAMONU

1- Bahri Gökçebay
2- Hasan Baltacı
3- Ayşenur Özden

KAYSERİ

1- Mehmet Şevki Kulkuloğlu
2- Çetin Arık
3- Ali Paşa Tan
4- Türker Tok
5- Figen Alçı
6- Emin Yıldırım
7- Ömer Bayrak
8- İsmail Yavuz
9- Ali Kemal Açılkan

KIRIKKALE

1- Yaşar Yılmaz
2- Rafet Ulusoy
3- Hacı Arap Karadurmuş

KIRKLARELİ

1- Mehmet Siyam Kesimoğlu
2- Turgut Dibek
3- Türabi Kayan

KIRŞEHİR

1- Cahit Gürses
2- Yılmaz Zengin

KİLİS

1- Ertuğrul Kekeç
2- Cuma Dağlı

KOCAELİ

1- Hurşit Güneş
2- Mehmet Hilal Kaplan
3- Haydar Akar
4- Ömer Kurtaş
5- Tuba Aydın
6- Turan Dumlu
7- Tahsin Tarhan
8- Mahmut Akyol
9- Ehlinaz Torun
10- Hamiyet Göksu
11- Çağlar Özdemir

KONYA

1- Atilla Kart
2- Mehmet Topbaş
3- Mahir Dilek
4- Orçin Güney Çalık
5- Nurcan Birgül Öztürk
6- Durmuş Ali Karamut
7- Ali Tekiş
8- Hüseyin Kaya
9- Seher Avşar
10- Şeniz Kurtuluş
11- Kemal Mutlu
12- Arslan Üstündağ
13- Hüseyin Yağcı
14- Köksal Filorinalı

Kütahya

1- Şeref Han
2- Zeliha Aksaz Şahbaz
3- Şeref Doğan
4- Ruhsen kumdalı
5- Faruk Behram Soydan

Malatya

1- Veli Ağbaba
2- Ali Dağdelen
3- Dila Boztepe
4- Ekrem Dernek
5- Erol Bingöl
6- Güzide Yıldırım

Manisa

1- Hasan Ören
2- Özgür Özel
3- Sakine Öz
4- Mazlum Nurlu
5- Hasan Cahit Kaplan
6- Şahin Mengü
7- Muharrem Ekici
8- Mustafa Başgülşen
9- Abdullah Saka
10-Tur Yıldız Biçer

Mardin

1- Reşit Kılıç
2- Mustafa Kemal Tuğmaner
3- Muhammed Olğaç
4- Mehmet Beşer
5- Mehmet Çiftçi
6- Cemal Şahin

Mersin

1- Aytuğ Atıcı
2- Vahap Seçer
3- İsa Gök
4- Ali Rıza Öztürk
5- Necmi Doğan
6- Hüseyin Çamak
7- Mustafa Selçuk Dereli
8- Soner Yıldırım
9- Nursen Yücesoy Temizkan
10-Zehra Özyiğit
11-Teoman Yanık

Muğla

1- Tolga Çandar
2- Nurettin Demir
3- Ömer Süha Aldan
4- Emrah Doğu
5- Ali Arslan
6- Mustafa Öztürk

Muş

1- Serkan Demirel
2- Zihni Sayan
3- Mustafa Fırat
4- Fuat Kaya

Nevşehir

1- Bülent Yumuş
2- Atılgan Sert
3- Hilmi Bülent Tekiner

Niğde

1- Doğan Şafak
2- Ahmet Oğuz Özmen
3- Ömer Fethi Gürer

Ordu

1- İdris Yıldız
2- İdris Sami Tandoğdu
3- Şanser Eren
4- Gökhan Karayel
5- Emine Yücetürk
6- Süleyman Çelenk

Osmaniye

1- Baha Ünlü
2- Nihat Çerçi
3- Ünal Köksal
4- İrfan Erdem

Rize

1- Kenan Bıyık
2- Başar Cumbur
3- Hatice Nesrin Sarı

Sakarya

1- Engin Özkoç
2- Gürkan Canol
3- Raşit Dünya
4- Ayça Taşkent
5- Ecevit Keleş
6- Ümit Usal
7- Melek Gürevin

Samsun

1- Ahmet Haluk Koç
2- Ahmet İhsan Kalkavan
3- Kemal Zeybek
4- Fatma Necile Çokay
5- Cengiz Sezgin
6- Osman Zümrüt
7- Mehmet Atalay
8- Müşfik Veysel Erdoğan
9- Orhan Aykanat

Siirt

1- Mehmet Muhdi Koyuncu
2- Kamile Balcı
3- Abdullah Hezer

Sinop

1- Engin Altay
2- Abdullah Şişek

Sivas

1- Malik Ecder Özdemir
2- Metin Keskin
3- Etem Erdal Erşan
4- Baki Çoban
5- Bülent Renda Deniz

Şanlıurfa

1- Ferhat Karataş
2- Süleyman Gök
3- İbrahim Hatipoğlu
4- Naile Şükran Yalçın
5- Güler Yılmaz
6- Ahmet Tekiner
7- Fatma Öztay
8- Abdülkerim Çakmak
9- Ömer Faruk Atbinici
10-Türkan Ayas
11-Mehmet Ekinbaş
12-Mehmet Özçelik

Şırnak

1- Kıydem Ökten
2- Osman Yeren
3- Hişyar Budak
4- Sadun Sezer

Tekirdağ

1- Faik Öztrak
2- Candan Yüceer
3- Emre Köprülü
4- Gülferah Güral
5- Şerafettin Kurt
6- Ayhan Civan

Tokat

1- Orhan Düzgün
2- Cevat Atılgan
3- Fedai Toyran
4- Esat Erdönmez
5- Sinan Yavuz Yavaş

Trabzon

1- Mehmet Volkan Canalioğlu
2- Ali Türen Öztürk
3- Sedat Gözaçan
4- Güzide Uzun
5- Ahmet Kaya
6- Ali Koç

Tunceli

1- Kamer Genç
2- Hüseyin Aygün

Uşak

1- Dilek Akagün Yılmaz
2- Mustafa Aydın
3- Erol Gilim

Van

1- Zahir Kandaşoğlu
2- Mehmet Acar
3- Abdulbari Melek
4- Selim Karakuş
5- Sabriye Çabuker
6- Şahin Efendioğlu
7- Nurettin Erörs
8- Niyazi Çınak

Yalova

1- Muharrem İnce
2- Alaattin Fitoz

Yozgat

1- Ali Ayık
2- Ali Keven
3- Burhan Sarıarslan
4- Ergün Ersoy

Zonguldak

1- Mehmet Haberal
2- Ali İhsan Köktürk
3- Neriman Posbıyık
4- Erol Sarıal
5- Ünal Demirtaş

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler