YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'lilerin yolu kesildi
Kent A.Ş. işçileri, TEKEL işçilerine destek vermek için Ankara'ya gitmek isteyen CHP'lilere tepki gösterdi: Biz de CHP'liyiz ama bizim hakkımızı bu kadar savunmadılar
CHP'lilerin yolu kesildi
31 Ocak 2010 / 08:08 Güncelleme: 31 Ocak 2010 / 08:14

 

İzmir'den Ankara'daki Tekel işçilerine destek amacı ile yola çıkmak isteyen CHP'lilere Kent A.Ş. işçileri engel olmak istedi. Karşıyaka'dan kalkan otobüsün önüne geçen Kent A.Ş. işçileri kendilerini bırakıp Tekel işçilerine destek olan CHP'lilere tepki gösterdi.

CHP Gençlik kolları tarafından organize edildiği öğrenilen ve 30 ilçeden otobüs kaldırarak Ankara'ya Tekel işçilerini desteklemeye gideceği haberini alan Kent A.Ş. işçileri tepkilerini göstermek için biraraya geldi. Akşam saat 22.00 sıralarında Karşıyaka iskele önünde CHP'lilerin olduğu otobüsün önüne geçen Kent A.Ş. işçileri Ankara'ya hareket etmelerini istemedi. CHP'lileri götürecek otobüsün önü Kent AŞ'den çıkarılan işçiler tarafından kesilerek protesto edildi.

Kendilerinin haklarının savunmadığını belirten Kent A.Ş. işçileri "Bizi niye burda yüzüstü bırakıp gidiyorlar. Biz de CHP'liyiz ama bizim hakkımızı bu kadar savunmadılar." şeklinde konuştu. CHP'lilerle Kent A.Ş. işçileri arasında otobüsün önünde süren kısa süreli tartışma yaşandı. Olay yerine gelen polis ekipleri tarafından yaklaşık 20 kişilik Kent A.Ş. işçisi dağıtıldı. Otobüsün önünün açılmasının ardından CHP'liler Ankara'ya hareket etti.

Cihan

DİMYATA PİRİNCE GİDERKEN EVDEKİ BULGURDAN OLMUŞLAR !
 // BATUHAN
Şaşgın ördek arka arka yüzermiş,denize düşende yılana sarılırmış,şimdi durumdan vazife çıkartmaya alışık olan Sn.Baykal bir koyup on alma peşinde,buna rağmen yine ayağına dolaşıyor,çünkü yanlış kulvarda koşuyor,gaza getirmek istiyor fakat serap'ı deniz sanıyor,kurt politikacı eser bırak, haklının ve yüce halkın yanında olki semeresini göresin,yoksa rüzgar eken fırtına biçermiş,Yaşar Nuri Öztürk'ün yiğidi, kendine iyi bakki sen bize lazımsın....
31 Ocak 2010 10:37
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler