YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'liler Erdoğan'a oy verecek!
CHP Eski Parti Meclisi Üyesi Savcı Sayan, çatı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu ile ilgili olay çıkartacak sözler söyledi
CHP'liler Erdoğan'a oy verecek!
17 Haziran 2014 / 16:48 Güncelleme: 17 Haziran 2014 / 19:00

CHP Eski Parti Meclisi Üyesi Savcı Sayan Kanal A'da Mustafa Ustanıl'ın sunduğu haber bültenine katıldı.

Ekmeleddin İhsanoğlu'nun bir çatı adayı değil, Türkiye'nin başına 'çorap örme adayı' olduğunu belirten Sayan şöyle konuştu:

"Çatı adayı değil, Türkiye'nin başına çorap örme adayı. Gezi'de, 17 Aralık ve 25 Aralık'ta başarılı olamayanlar Türkiye'yi nasıl karıştırabiliriz diye hareket ederek cumhurbaşkanlığı seçimi üzerinde de bir dizayn çalışması içindeler. "

"Türkiye'yi dizayn etmek isteyen 'konsey' var"

"Bu ikinci Kemal Derviş vakasıdır. Türkiye'yi dizayn etmek isteyen bir konsey var. Türkiye'de bu konseyin içinde olanlar da var. Bütün bunların ortak kararıdır. Ben CHP'nin bu konsey tarafından idare edildiğini biliyorum. Baykal'ı da bu konsey gönderdi. Çünkü Ortadoğu'da güçsüz, pasif, onların her dediğine evet diyebilen, onların her dediğine boyun eğen cumhurbaşkanı ve Türkiye vardı. Tayyip Erdoğan bunu bozdu.Tayyip Erdoğan işine geldiği zaman Türkiye lehinde 'evet' diyor, işine gelmediği zaman ' one minute' diyebiliyor. dolayısıyla bu konsey rahatsız oldu. "

Bu konsey Türkiye'nin başına, özellikle de Tayyip Erdoğan'ın başına çok çorap ördü. Fakat tutmadı. Bu son oyunu da deniyorlar. Bu da tutmazsa 'AK Parti operasyonu deneyecekler'.

Eğer AK Parti'nin göstereceği aday cumhurbaşkanı olursa, AK Parti'yi bölmeye çalışacaklar, partiyi zayıflatmaya götürecekler, koalisyon dönemini deneyecekler, 'cumhurbaşkanını nasıl pasifize edip yetkisiz hale getirebiliriz' gibi senaryoları devreye koyacaklar.

Ali Rıza Bozkurt, Sayın İhsanoğlu, bazı medya patronlarını, Suudi Arabistan'ı, Mısır'ı, İngilizler'i, Amerikalıları ve İsrail istihbaratını bu işin dışında tutamazsınız."

"İhsanoğlu konseyin adayıdır"

"Bu cumhurbaşkanı adayı değil, bu CHP ve MHP'nin adayı değil bu 'konseyin' adayı. Konsey Türkiye'yi dizayn etmek istiyor. Konsey Türkiye'yi Ortadoğu'da itibarsızlaştırmak istiyor. Konsey Türkiye'nin müslümanlardaki önderliğini engellemeye çalışıyor. Bütün bunları 'kendisi' yapsa halk yüzde yüz karşı çıkacak. Ama halkın belli bir kesimi tarafından kabul gören güçler, partiler, kanaat önderleri üzerinde yaparsa, kendi dediğini yine yapar, kardeşi kardeşe dövdürerek, müslümanı müslümana öldürterek planı devreye sokmaya çalışırlar.

O kadar mert olsa, delikanlı olsa, direk karşımıza çıksa ' Ben yapıyorum' diyen konseye Türk halkının yüzde 99'u karşı çıkar, zaten planları başlamadan suya düşer. Kendileri de deşifre olmuş olur. Ama şimdi kendileri kurt, koyun postu giyip, Türk halkını yemeye çalışıyorlar. Türkiye'yi parçalamaya çalışıyorlar, Türkiye'yi bölmeye çalışıyorlar, Türkiye'yi itibarsızlaştırmaya çalışıyorlar.

"CHP 'truva atı' olarak kullanılıyor"

"İşte bundan dolayı da diyorum ki, 'Bu seçimde karşımızda konsey olacak, İngilizler olacak, Amerikalılar olacak, İsrail istihbaratı olacak. Ne yazık ki bunun içinde de benim partim truva atı olarak kullanıyor ve benim genel başkanım çıkıp adayı ilan ediyor ve benim örgütüm sessiz kalıyor. Cumhuriyet Halk Partisi isyan etmeli.

"CHP örgütündekiler de Erdoğan'a oy verecek"

"Eski ve yeni örgütün hepsi de şikayetçi. Birçoğu 'biz denizden çıkıp oy kullanmaya gitmeyeceğiz, birçoğu bu bizim her düşünce ve ideolojimize aykırı diyor, birçoğu biz Tayyip Erdoğan'a oy vereceğiz, çünkü hiç olmazsa Tayyip Erdoğan yerlidir. Ekmeleddin İhsanoğlu zaten ithal bir aday, tutmaz. Ekmeleddin İhsanoğlu Türkiye'deki illerin yerlerini öğreninceye kadar seçim biter. Çankaya Köşk'ünü tanıyıncaya kadar görev süresi biter. Hayatı boyunca Türkiye'yi tanımayan birisidir. Mısır'da doğmuş, Mısırlı.

Tutturmuşlar namuslu cumhurbaşkanı olmalı. Türkiye'de namuslu adam  yok mu? Size oy verenler namuslu, vermeyenler namussuz mu? Tutturmuşlar dürüst adam olmalı. 77 milyonun içinde dürüst bulamadık da Mısır'da beğenmediğimiz karşı çıktığımız, yıllardır 'bunlar şeriatı getiriyor, din yönetimini getiriyor' dediğimiz, bu işin başındaki üniversitede öğretim görevliliği yapan, orada profesörlük yapan adama muhtaç olursak kendimizi sorgulamamız lazım."

"CHP'ye vur kilidi"

CHP kendi içinde  belediye başkanına layık bir adam  bulamıyor, milletvekiline, cumhurbaşkanına layık bir adam bulamıyor. E bu kafayla iktidar da olamayacağına göre, kilide vursana ağam, vur kilidi. Cumhuriyet Halk Partisi'nin kapısına kilit vurmak için konsey tarafından görevlendirilmişsen milletin zekasıyla dalga geçme. Bu milleti aptal yerine koyma. Seni bugün kullananlar, senin üzerinden halka operasyon düzenleyenler, işleri bittiği zaman da seninle uğraşacaklar, seni yok edecekler. 'Yok ben bilerek bu işin içindeyim, ben zaten bunlarla beraberim' diyorsan, o zaman açık açık mertçe, delikanlıca yumruğunu vur. Ben CHP'yi böyle değiştirmek istiyorum de, alıştıra alıştıra yapma.

Bunlar koltuk uğruna memleketi yok etme çabalarıdır, boştur.

Aday belirleme döneminde asansörde CHP aday değiştiriyordu. Dostlar pazarda görsün. Biz parti meclisine götürüyoruz ama dediklerini yapıyorlar. Bunların hepsi yalan. Karar CHP'nin elinde değil, CHP eş başkanlıkla yönetiliyor. Beykoz konakları, koğuşlar, tosunların dışında bunların da dahil olduğu bir Avrupa, bir uluslararası konsey var. Bu konsey CHP'yi 4 yıldır yönetiyor. CHP artık ülkenin yararına çalışmıyor.

"CHP'liler hipnozda"

Hepsi hipnozda, kafaları uyuşmuş durumda. Ya bu Kılıçdaroğlu kimdir? niçin karşı çıkmıyorsunuz? Niçin isyan etmiyorsunuz? Bu parti böyle gitmez niye demiyorsunuz?

Hep diyorlar ya 'Tayyip Erdoğan bir düşman yaratıyor, onun üzerinden siyaset yapıyor. Yalan söylüyorlar! Kendileri bu işi yapıyorlar. Tayyip Erdoğan'ı düşman olarak koymuşlar, herkese diyorlar ki 'Tayyip Erdoğan'ı devireceğiz, bu süreçte susun. Bir gün bakacağız ki Türkiye yok ortada, o zaman birbirimize bağırıp çağıracağız ama fayda etmeyecek. Tayyip Erdoğan da bu ülkenin evladı. Onunla mücadele edeceksek, demokratik düzlemde mücadele ederiz.

"Erdoğan Papaz'ın oğlu değil"

Papazın oğlu değil, Rize'nin köyünden çıkmış, işçilikten köylülükten gelmiş bir işçinin evladı ve Türkiye'ye başbakan olmuş.

Ben gidebilirim, siz gidebilirsiniz. Türkiye edebi kalmalı. Onun için birbirimize düşman olmayacağız.

Ekmeleddin İhsanoğlu Türkiye'nin hangi yolunu, hangi kentini biliyor? Türkiye'nin hangi ızdırabında  yanında olmuş? Sisi cayır cayır müslümanları yakıyordu. Bu insana karşı baş kaldırısı var mı? Yanındaki insana 'one munite' çekebilecek kadar cesareti var mı?

Kendisi siyaset yapamaz, yaptırıyorlar. Adamı zorla tutuyorlar, adamı kumpasa getiriyorlar. Belki de ellerinde kozları var. 'Olmazsan bunları ortaya çıkarırız' diyorlar. Böyle bir şey olabilir mi? CHP ile Ekmeleddin İhsanoğlu'nun neresi birbirine uyuşuyor?

"CHP'nin oklarını kırdı, elinde sapı kaldı"

Siz Atatürk ilke ve inkılaplarını, laiklik okulunu nereye koyacaksınız. Kılıçdaroğlu bütün okları kırdı elinde sapı kaldı. Sap sapa kaldık, baş başa kaldık. Bari bunu kaybetmeyelim.

Kararı veren konseydir. Konseyin planına göre Türkiye Ortadoğu'da 'hasta adam ' olacak, Türkiye enflasyonla boğuşacak. Bu Türkiye yok artık. Türkiye kendi yolunu yapıyor, kendi askeri düzenini kuruyor, kendi silahlarını kendi yapıyor.

Bunlar CHP'yi yinetiyorlar. Alevi kardeşlerime Tayyip Erdoğan düşmanlığı yaratıyorlar. Halbuki alevilerin de kürtlerin de en rahat ettiği dönemdir. Bunların kafasında viski, rakı, balık, benim kafamda köyün derdi var, çorabının altını düğümleyen kadının derdi var.

Partiler geldi gitti. Memlekete giderse bir daha geri gelmeyecek. Biz bunun için mücadele ediyoruz.

Ben İhsanoğlu ile Erdoğan arasında kalırsam, Erdoğan'a destek vermezsem, onun için köy köy gezmezsem kendimi eksik sayarım. Kendime ihanet sayarım.

Gölge oyunu gibi yönetiliyoruz. Efendim bu insanlar 'müslüman'. Müslüman kanının akıtıldığı yerde sessiz kalanların bana islamiyetini sorgulatmayın.  Zulme sessiz kalan dilsiz şeytandır.

 

Kanalahaber.com ÖZEL İÇERİK

18:26
 // MUHAFIZ
Türkiye'deki konsey üyeleri:Süleyman Demirel,Rahmi Koç,İshak Alaton,İshak Haleva,Hüsamettin Özkan,Jack Kamhi,Jeffi Kamhi,Aydın Doğan,Kemal Derviş,Cem Boyner,İnan Kıraç,Ertuğrul Özkök konseyin bağlı olduğu yer A.B.D. deki Nelsen Rockefeller'ın başkanlığını yaptığı Neoconların başını çektiği C.F.R.(consil on foreign relation)dir.Türkiye'deki yan kuruluşu:GİF(Global işbirliği formu)dir.üyelerin çoğu Masonik ve Sabetaist(beyaz türk)kökenlidir.A.B.D.deki en büyük başkanı:John David Rockefeller'dır.Danışmanı Henrey Kissenger'dir.Avrupa'daki yan kuruluşu:BİLDERBERG'dir.Başkanı Mayer Amshild Rothshild'dır....
18 Haziran 2014 18:26
M@K
 // A
RİCA EDİYORUM BU ROPÖRTAJIN VİDEOSUNU DA VEB SİTENİZE KOYUN...
17 Haziran 2014 Salı 16:57
16:34
 // İTHAL ADAY
Çok güzel tesbitler yapmıştır. İkinci Kemal Derviş sendromu yaşıyorlar. Tek başına beceremezler. Uluslar arası fesat ve şer örgütü, tüm gücüyle bunlara yardım ve yataklık edecektir. Telafer ne diye işgal edildi, O bayrak ne diye indirildi sanıyorsunuz. İçerde ve dışarda radikal olaylara, şimdiden kendimizi hazırlayalım. Hatta, kendi elleriyle E.İhsanoğlu'na süikast yapacak kadar, gözleri dönmüş bunların. Evet, kendi maşa ve yem adaylarına süikast yapacaklar.
Kaynak: görünen köy, klavuz istemez....
17 Haziran 2014 16:34
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler