YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li vekil açlık grevine başladı
CHP'li vekil açlık grevine başladı
04 Şubat 2010 08:34
CHP milletvekili Çetin Soysal TEKEL işçilerine destek verdi

Türk-İş Genel Merkezi'nde açlık grevine başlayan TEKEL işçilerine CHP İstanbul Milletvekili Çetin Soysal da destek verdi. Türk-İş Genel Merkezi'ne gelen Soysal, işçilere destek vermek amacıyla bir günlük açlık grevine başladı. 

CHP İstanbul Milletvekili Çetin Soysal, başına siyah bant takarak Türk-İş Genel Merkezi'nde açlık grevine başlayan TEKEL işçilerine destek vermek amacıyla, bir günlük açlık grevine başladı. TEKEL işçilerinin çadırlarını tek tek dolaşan Soysal, yakılan ateş etrafından toplanan işçiler ile de bir süre sohbet etti.
TEKEL işçilerine destek vermek amacıyla bir günlük açlık grevine başladığını belirten Soysal, geceyi işçilerin çadırında geçireceğini belirtti.

Türkiye'nin dört bir yanından gelen insanların bulunduğunu belirten Soysal, "Burada bir feryat var. Bu feryada kulak vermek gerekiyor. Burada insanlar, emek istiyor, aş istiyor ve çocukların geleceğini istiyor. Peki bu sese kim kulak verecek. Buradaki bu sese kulak vermemek mümkün mü? Bunu çözmek lazım" dedi.  
Soysal çadırlarda bulunan işçiler ile birlikte türkü söyledi. TEKEL işçilerine bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri de destek verdi.

CHP ÇALIŞANLARI DA İŞ BIRAKTI

TEKEL işçilerine destek vermek amacıyla CHP çalışanları da genel merkezde bir gün iş bıraktı...

Kanal A Haber Merkezi - İHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler