YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li Koç: Geç de olsa özür diliyorum
CHP'li Haluk Koç, Bilal Erdoğan'ın DAEŞ ile bağlantısının olduğunun kanıtı gibi gösterdiği fotoğrafla ilgili özür diledi. İddiasının haksızlık olduğunu kabul eden Koç, "İstanbul'daki esnaf arkadaşlardan geç de olsa özür diliyorum" dedi.
CHP'li Koç: Geç de olsa özür diliyorum
12 Aralık 2015 / 16:36 Güncelleme: 12 Aralık 2015 / 16:46

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Haluk Koç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan hakkında DAEŞ ile bağlantısı var iddiasının üzerine özür diledi.

"Özensiz bir şekilde kullandım"

Beyaz Gazete'de yer alan habere göre; iddiasının haksızlık olduğunu kabul eden Koç, "Daha sonrasında yalanlandığını öğrendiğim bu haberi, özensiz bir şekilde kullanmış oldum. Aradan epey zaman geçtikten sonra bazı basın kuruluşlarında konunun tekrar gündeme getirilmesi üzerine, ifade ettiğim hususlarda haksızlık yaptığım anlaşıldığından İstanbul'daki esnaf arkadaşlardan geç de olsa özür diliyorum" dedi.

Koç geçtiğimiz yılın Haziran ayında, danışmanları tarafından kendisine sosyal medyada yayınlanan bazı fotoğraflar getirildiğini, bunun üzerine ayrıntılı bir inceleme yapma fırsatı olmadan söz konusu fotoğrafları o günkü basın toplantısında bir cümle ile ifade ettiğini belirtti.

 // Hakkaniyet lütfen
Eline ne geçti ki iftara attın...umarım ki birgün iftiraya uğrarsın...öyle özür diledik bitti olmuyor....en kötüolan şey kişinin yapmadığı birşeyle suçlanmasıdır..kim olduğunun önemi yoktur..sayın koççç...
13 Aralık 2015 22:01
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler