YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li Hüseyin Aygün'den skandal twit
Savcı Mehmet Selim Kiraz'ın şehit olmasıyla sonuçlanan rehine kriziyle ilgili, CHP'li vekil Hüseyin Aygün teröristleri savunan utanç verici bir twit attı.
CHP'li Hüseyin Aygün'den skandal twit
01 Nisan 2015 / 00:09 Güncelleme: 01 Nisan 2015 / 00:20

Çağlayan'daki İstanbul Adliyesi'nde meydana gelen rehine olayı, yapılan operasyon ve savcı Kiraz'ın şehit olması Türkiye'yi derinden üzdü.

Ancak bazı kesimlerin bu olayı çirkin şekilde kullandığı gözlendi. Fethullah Gülen örgütünün gazetecileri, Doğan medyasının gazetecileri, bazı siyasetçiler ve sosyal medya trolleri dört bir koldan nemalanmaya çalıştı.

Atılan twitler arasında en çirkin yorumlardan biri CHP'li vekil Hüseyin Aygün'ün twitiydi.

Aygün "Berkin'in öldürülmesi emrini kim verdiyse, Çağlayan'a müdahale emrini o vermiştir. Kan sızıyor ellerinden, kollarından, paslı dişlerinden..." diyerek teröristlerin peşinden adeta ağladı.

aygun.jpg

STAR

 

00:52
 // MUHAFIZ
Ey hüseyin aygün;sen israil'in meclisi knesset'in vekilimisin?! yoksa gerçekten T.B.M.M.'nin vekilimisin???!!! Tüyü bitmemiş yetimin hakkıyla aldığın vekil maaşı sana HARAM olsun...!!!gerçi sen HARAM LOKMANIN ne olduğunu bilmezsin ki...!!!...
01 Nisan 2015 00:52
00:50
 // Rasim DUMAN
Her iki emri vereni de tebrik ediyorum. Emri icra edenleri de tebrik ediyorum. Teroristlerin oldurulmus olmasi, savcinin sehadetinden dolayi hissettigim aciyi hafifletiyor....
01 Nisan 2015 00:50
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler