YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li Başkandan makam aracıyla tatil keyfi
Bolu'nun Mengen İlçesi Gökçesu Beldesi Belediye Başkanı Atilla Ateş'in ailesiyle birlikte şoförünün kullandığı makam aracıyla tatile gittiği ortaya çıktı. Ateş "Yakıtını kendi cebimden ödedim" dedi.
CHP'li Başkandan makam aracıyla tatil keyfi
08 Temmuz 2016 / 15:53 Güncelleme: 08 Temmuz 2016 / 15:56

Bolu'nun Mengen İlçesi Gökçesu Beldesi Belediye Başkanı CHP'li Atilla Ateş'in, ailesiyle birlikte şoförünün kullandığı makam aracıyla Antalya'ya tatile gittiği ortaya çıktı.

14 BG 222 resmi plakalı otomobil, bayramın 1'inci gününde İzmir-Aydın Otoyolu'nda görüldü. 

Bolulu bir vatandaşın gişelerden otoyola girerken cep telefonuyla görüntülediği otomobilin Gökçesu Belediye Başkanı CHP'li Atilla Ateş'in makam aracı olduğu ortaya çıktı.

'Yakıtını kendi cebimden ödedim'

Başkan Ateş, Hyundai İX35 marka makam otomobili ile Antalya'ya tatile gittiğini söyledi. 

Şoförünün kullandığı makam aracında eşi ve 2 çocuğu ile birlikte olduklarını, önce İzmir'e arkadaşlarının yanına gittiklerini, oradan da Antalya'ya geçtiklerini anlatan Başkan Ateş, "Tatildeyim, Antalya'dayım. Ailemle gittim. 

Ne olmuş makam aracımla gitmişsem" dedi. Kendi aracı olmadığı için makam aracını kullandığını, yakıtını kendi cebinden aldığını söyleyen Başkan Ateş, "Gökçesu yöresine hizmet veriyoruz. 

Ben bir dünya seminere katılıyorum. Çalışmaktan doğru dürüst tatile gitmiyorum. 'Bayram tatili' diye geldik. Şoförüm de var. O burada arkadaşında kalıyor. Yarın döneceğiz" dedi.

 

DHA

 // Selami
Milletin vergisi ile alınan arabayla tatile çık. Yine bu vergilerle maaşı ödenen adamı da keyfin için kullan. Tüyü bitmemiş yetimin hakkı olan bu paraları keyfin için kullan. Sonra da baştakiler hırsız, diktatör öyle mi? Bu haramzade zihniyet 100 senedir değişmedi. Allah bu vatanı sizin şerrinizden muhafaza etsin. Kork Allah' tan korkmayandan....
08 Temmuz 2016 23:29
YA AKP Lİ BAŞKANLAR!!!!
 // KASTAMONULU
KAMUDAKİ TALAN YOLSUZLUK HAD SAFHADA CHP LİSİDE AKPLİ SİDE HEPSİ KÜLLİYEN DİYEBİLİRİZKİ AŞIRI ŞEKİLDE ZENGİNLEŞİP YOLALIYORLAR....
08 Temmuz 2016 Cuma 17:00
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler