YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'li Aygün'ün rakılı fotoğrafına AK Parti'den tepki!
Twitter'dan rakılı fotoğraf paylaşan CHP'li Hüseyin Aygün'e AK Parti'den tepki geldi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, Aygün'ün Kemal Kılıçdaroğlu'nun himayesinde olduğunu söyledi.
CHP'li Aygün'ün rakılı fotoğrafına AK Parti'den tepki!
12 Temmuz 2014 / 16:20 Güncelleme: 12 Temmuz 2014 / 16:22

CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün'ün rakı içerken çekilmiş bir fotoğrafını Twitter'dan paylaşması büyük tepkiye sebep oldu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz da Aygün'e tepki gösterenler arasındaydı.

"Aygün, Kılıçdaroğlu'nun himayesinde"

Kapusuz, Aygün'ün Kemal Kılıçdaroğlu tarafından korunduğuna dikkat çekerken, Aygün'e CHP tarafından bir ceza verilmemesini de manidar buldu. Aygün'ün insanlara saygısı olmadığını dile getiren Kapusuz, daha önce de imam hatiplilerden tutun da toplumun birçok kesimine hakaret eden bu vekilin, CHP yönetiminden hiçbir uyarı almaması, CHP yönetiminin de bu düşüncelere ve eylemlere iştirak ettiğini gösteriyor, açıklamasında bulundu.

Kapusuz, Aygün'e olan tepkisini şu sözlerle sürdürdü:

CHP'li Aygün ile ilgili can alıcı soru

"İnanan insanlara karşı kinini ve nefretini her fırsatta ortaya koyan bu vekil, belli ki Kılıçdaroğlu’ndan himaye görmektedir. Akıllara şu soru gelmektedir; her fırsatta toplumu kışkırtmaya çalışan bu vekili CHP kasıtlı olarak provokasyon amaçlı mı kullanmaktadır?"

Kapusuz'dan Aygün'e uyarı

Kapusuz, 40’lı yılların tek parti idaresinden bu yana süregelen, CHP’nin din karşıtı olduğuna dair algıyı pekiştirmeye çalışan bu şahıs, milletin vekili olduğunu unutmamalı ve herkesin inancına saygılı olmayı öğrenmelidir, uyarısında bulundu.

 

 

HABER7

soytarılar
 // sivaslı
Milletin vekili olucaklar birde utanma haya kalmamış bunlarda .
Sonrada Müslüman insanlardan oy isterler çapulcular...
12 Temmuz 2014 18:24
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler