YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP’den kardeş Gülen'e ilginç ziyaret
CHP’den kardeş Gülen'e ilginç ziyaret
07 Aralık 2013 18:00
Ensar Öğüt, beraberindeki heyet ile Fethullah Gülen’in 12 Ekim 2012 tarihinde vefat eden kardeşi Hasbi Nidai Gülen’in Erzurum’daki ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Ziyaret sırasında köyde bulunan Gülen’in amcasının oğlu Necdet Gülen, CHP’li vekile tepki gösterdi.CHP Milletvekili Ensar Öğüt, İl Başkanı Tacetttin Kızıloğlu ve beraberindeki partililer bugün Pasinler İlçesine bağlı Korucuk Köyü’nde, Fethullah Gülen’in 2012 tarihinde vefat eden kardeşi Hasbi Nidai Gülen için ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Köy muhtarı Vefa Kızıltunç tarafından karşılanan heyet, Fethullah Gülen tarafından yaptırılan konukevinde aileye taziyelerini iletti.

Ziyaret sırasında CHP Milletvekili Ensar Öğüt ile Fethullah Gülen’in amcasının oğlu Necdet Gülen arasında ilginç bir diyalog yaşandı. Necdet Gülen, “Sağolun var olun ama bizim siyasiyi tarafımız yok. Bizim partilerle alakamız yok. Buraya neden geldiniz. Eğer başsağlığı dilemek için geldiyseniz evime gelecektiniz” dedi.

CHP Milletvekili Ögüt ise “Ben bu bölgenin milletvekiliyim. Ardahanlıyım. Bu bölgenin insanı olduğum için acınızı paylaşmak için buraya geldik. Siyaset için burada değiliz” şeklinde konuştu. Yaşanan diyaloğun ardından konukevinde dua eden CHP heyeti, daha sonra köyden ayrıldı.

 

İHA

chp çıldırta çıldırta, çıldırmaya başladı
 // Mühr-ü Süleyman
Kemal Hocam(!) seçim kazanmak için, bu gibi ufak tefek adımların, artarak artması ve en önemlisi, samimiyet testi açısından, onlarca yıl sürmesi lazım. Yaa, sürdüremezsiniz bunu siz!
Haa, istiyorsan sana kestirmeden bi' tüyo; chp gurup toplantılarına başında bi sarıkla çıkıver mesela, Besmeleyle toplantıyı açıp, kapatırken de "el-Fatiha" deyiver...
İlk seçimlerde, kesin kazanırsın, o kadar Fatiha okuyup ve okutturduktan sonra seçim kazanamasan bile, en azından HİDAYET kazanırsın.
Fena mı?...
07 Aralık 2013 Cumartesi 22:44
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler