YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'den çirkin bir afiş daha
Cumhuriyet halk Partisi'nin Denizli afişi yine çok konuşulacak türeden...
CHP'den çirkin bir afiş daha
08 Haziran 2011 / 08:20 Güncelleme: 08 Haziran 2011 / 08:24
12 Eylül referandumunda 'rahibe afişiyle' tepki çeken CHP, yine çirkin bir afişe imza attı. CHP Denizli Merkez İlçe Başkanlığı, dünyanın saygı duyduğu Fethullah Gülen Hocaefendi'yi karabulut içinde gösteren bir afişi, seçim irtibat bürolarına astı. Afişte Başbakan Tayyip Erdoğan, Fethullah Gülen Hocaefendi, Deniz Feneri Derneği, balyoz ve telekulak içerikli karikatürler bulunuyor.

CHP, art arda mütedeyyin insanları rencide eden skandallara imza atıyor. Önder Sav'ın Hz. Muhammed (sas)'e ve hac ibadetine hakaret içeren sözleriyle başlayan skandallar serisi, başörtülü hanımları rahibeye benzeten afişle devam etti. CHP Genel Merkezi de Cumhurbaşkanı, Başbakan, bakanlar ve Fethullah Gülen'e ağır hakaretler içeren bir sergiye ev sahipliği yaptı. CHP Gençlik Kolları tarafından hazırlanan "AKP Eziyetleri" adlı sergiyi, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu açmıştı. Geçtiğimiz aylarda Eskişehir'de CHP'li Tepebaşı Belediyesi'nin galerisinde açılan utanç sergisinde de cami ucubeye benzetilmiş, tesettürlü bir kadının ağzının kadın iç çamaşırıyla kapatıldığı resim de sergilenmişti.

Son skandal, Denizli'de yaşandı. CHP Denizli Merkez İlçe Başkanlığı, Gülen Hocaefendi'yi karabulut içinde gösteren bir afişi, seçim irtibat bürolarına astı. Afişler, CHP Merkez İlçe Başkanı Ömer Yurtseven tarafından hazırlatıldı. Çirkin afişi, mizah dergilerinden montajlayarak aldıklarını savunan Yurtsever, karikatürlerden Türkiye fotoğrafı ortaya çıkardıklarını ileri sürdü. (ZAMAN)

Yorumsuzlar bunlar yazık...
 // Akıllanmazlar
Karakter analizi yaparken kendilerine bakıp değerlendirme yaptıklarından bunu normal karşılamak lazım... Karaktersizlikte bir karakter öyle değilmi......
08 Haziran 2011 09:48
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler