YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'den büyük skandal: PKK'lı o ismi sahneye çıkarıyorlar
Adalet yürüyüşü sırasında PKK'ya yakın isimlerle kol kola yürüyen CHP daha sonra SİHA'lara karşı PKK'ya ihtiyacı olan kamuoyu desteğini sağladı. Şimdi ise PKK paçavralarını kullanan Ferhat Tunç'u sahneye çıkarıyorlar.
CHP'den büyük skandal: PKK'lı o ismi sahneye çıkarıyorlar
25 Eylül 2017 / 08:56 Güncelleme: 25 Eylül 2017 / 09:27

CHP’li belediye, PKK’ya verdiği destek ile bilinen ve geçmişteki konserlerinde PKK paçavralarını kullanan Ferhat Tunç’u sahneye çıkarmaya hazırlanıyor. ‘6. Kardeş Türkülerin Festivali’ isimli bir organizasyon düzenleyen İlgezdi, PKK destekçisi şarkıcıyı da davet etmeyi ihmal etmedi.

Öte yandan, ‘Kardeşlik’ten bahseden CHP henüz kendi içindekilere bile tahammül sağlamış değil. Gün geçmiyor ki parti içi kavgalar manşetleri süslemesin. ‘Kardeşik Festivali’ veren İlgezdi’nin ilçesinde CHP’li delegeler tekme tokat bir birlerine girdi.

İLGEZDİ İLÇESİNİ "DİKTATÖR" YÖNETİYOR

Delegelerin belirleneceği seçim için CHP’li Ataşehir Belediyesi Başkanı Battal İlgezdi'ye yakın ekip liste yaptı. İlgezdi'nin listesine karşı bir başka delege listesi hazırlandı. Bunun üzerine CHP Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’ye yakın isimler ile ona karşı çıkanlar arasında olay çıktı. İlgezdi'ye karşı çıkan grup, Başkan İlgezdi’nin daha sonra yapılacak il ve ilçe kongrelerinde üstünlüğü kaybetmemek adına seçimlere müdahale ettiğini iddia etti.

ferhat
 // yusuf
Ferhat Tunç teröristse soruşturma açılsın hdp öyleyse kapatılsın chp ne teröre destek verir ne fetoya sanki chp parsel verdi yemek yedi...
25 Eylül 2017 17:28
yorum ve cümle böyle tatlı olmalı
 // hursit dilaver
yahu bu hoşuma gitti be. son mangallarını yapamadan SİHA ile mangal kömürü oldular.ne güzel oldu di mi.....
25 Eylül 2017 Pazartesi 16:36
CHPnin kızgınlığı, KORKUSU SİHALARI DEPOYA MI ÇEKTİ.
 // hursit dilaver
siz de,bu ana muhalefet partisidir,devlet kuran partidir.yarın ölünce aşağıda bizi bekleyen ATATÜRK, CHPye bu yaptığımızjn hesabını daha kabir başında sorar diye korkan AKP li ihvanlar,bakın kaç günden beri SİHA kullanamaz oldular.CHP korkusu bu işte.elbet 15 yıllık iktidar hala CHPden korkuyorsa ki,hala CHP korkusu ile darbecilere turuncu elbise giydiremiyorsa,ben ne edeyim.yani.kağıt toplamak daha iyi be..benden söylemesi AKPARTİ İÇİNDEKİ AKPLilere sözüm.aşağıda ATATÜRK SİZİ KABİR KAPISINDA BEKLİYOR ELDE DE SOPA.bayağı da kızgın.yanına yanaşılamıyor.ona göre..CHPye de kıyak olsun diye ferhat tunça gidin. aşağıda elinizde bilet ve kartvizit olsun bari....HAMİLİ YAKİİNİİM..diye başlıyan.....
25 Eylül 2017 Pazartesi 15:50
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler