YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP'den bakana ilginç tepki
CHP İstanbul vekili Mevlüt Arslanoğlu, 2012 Plan Bütçe Komisyonu görüşmelerinde İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in elini sıkmak istemedi.
CHP'den bakana ilginç tepki
04 Kasım 2011 / 19:01 Güncelleme: 04 Kasım 2011 / 19:10

CHP İstanbul Milletvekili Mevlüt Aslanoğlu, operasyonlarda belediye başkanlarının tutuklanmasına tepki için İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in elini sıkmak istemedi.

İçişleri Bakanlığı'nın 2012 yılı bütçesinin Plan ve Bütçe Komisyonu'nda görüşülmesine başlandı. Bakan Şahin, toplantı salonuna girişinde komisyon üyesi milletvekillerinin elini tek tek sıktı. CHP İstanbul Milletvekili Mevlüt Aslanoğlu, belediye başkanlarının tutuklanmasına tepki olarak Bakan Şahin'in elini sıkmak istemedi. Elini çapraz hale getiren Aslanoğlu, "Belediye başkanlarına vurma, benim elime vur. Belediye başkanları bunu hak etmiyor. Benim elime vur onların eline vurma." dedi. Aslanoğlu'nun daha sonra elini sıkarken Bakan Şahin'e bakmadığı görüldü.

Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder'in, Bakan Şahin ile tokalaşırken "Belediye başkanı kalmadı. Hepsini içeri attınız." dediği duyuldu.

Cihan

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler