YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP seçim bürosuna saldırı
CHP seçim bürosuna saldırı
25 Nisan 2011 08:43
Kadıköy'de CHP seçim irtibat bürosuna ve bir markete molotoflu saldırı düzenlendi. Maddi hasara neden olan saldırı sonrası polis soruşturma başlattı.

Kadıköy'de, CHP seçim irtibat bürosu ile bir markete molotofkokteyli atıldı. Maddi hasara sebep olan olayın ardından polis soruşturma başlattı.

Fikirtepe Mahallesi Mandıra Caddesi 110 numarada bulunan bir markete kimliği belirsiz 3 kişi tarafından saat 04.00 sıralarında molotofkokteyli atıldı. Olayı gören vatandaşlar maskeli saldırganları kovalamaya başladı. Saldırganlar kaçarken Mandıra Caddesi 72 numarada bulunan Cumhuriyet Halk Partisi'nin seçim irtibat bürosuna da molotofkokteyli attı. 

Saldırının ardında markette çıkan küçük çaptaki yangın, vatandaşlar tarafından söndürüldü. Olay yerine sevk edilen çok sayıdaki polis ekibi, saldırganları yakalamak için çalışma başlattı. Polis, şüpheli gördüğü araçları ve ticari taksileri durdurarak detaylı inceledi. Olay yeri inceleme ekipleri de saldırı sonrası maddi hasar meydana gelen markette ve CHP seçim irtibat bürosunda delil araştırması yaptı. Polis, faillerin kimliklerinin belirlemek için güvenlik kameralarını da incelemeye aldı.

Polis ekipleri, çevrede yaptıkları aramalarda şüpheli bir kişiyi yakalayarak gözaltına aldı. Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

Cihan

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler