YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP Liderine şok altı ok tepkisi
CHP Liderine şok altı ok tepkisi
31 Ağustos 2014 05:15
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, katıldığı bür düğün davetinde, "Altı oku yeniden yorumlayacağız" açıklamasından dolayı tepki ile karşılatı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Maltepe'de katıldığı 30 Ağustos Zafer Bayramı programının ardından Kara Pilot Teğmen Mehmet Ali Çelebi'nin düğün törenine katıldı.

Törenin ardından bir vatandaşın "Altıokları nasıl yorumlayacaksınız tepkisiyle karşılaşan Kılıçdaroğlu, "Randevu al gel, anlatayım diye yanıt verdi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Kezban Merey ile hayatını birleştiren Kara Pilot Teğmen Mehmet Ali Çelebi'nin Büyükbakkalköy'deki düğününe katıldı.

Kılıçdaroğlu burada yaptığı konuşmada, "Ayrılarak değil, biz birleşerek yol alabiliriz. Birleşerek güçlenebiliriz. Böl ve yönet politikasının tuzağına düşmemeliyiz. Bu ülkede birliği ve beraberliği savunmalıyız. Ayrılığa yer yok, tuzaklara yer yok. Küçük tuzaklar düzenleniyor. Ben kimin hangi tuzağı düzenlediğini çok iyi biliyorum. Mehmet Çelebi ve komutanlarının hapse alınma nedenlerini biz çok iyi biliyoruz. Aydınların, gazetecilerin neden hapishaneye atıldığını çok iyi biliyoruz dedi.

Kılıçdaroğlu düğünden ayrılırken ise bir vatandaşın, "Altıokları nasıl yorumlayacaksınız?" tepkisi ile karşılaştı. Vatandaş korumalar tarafından itelenirken, Kılıçdaroğlu, "Randevu al gel, anlatayım dedi. Kılıçdaroğlu daha sonra düğünden ayrıldı.

chapeh
 // M.N.A
Allah için bari beyanat verdiğin zaman içme hep zil zurna sarhoş konuşuyorsun ben çildiracağım birlik beraberlikten bahsediyorsun böl yönet ilkesinden bahsediyorsun tam tersini yapıyorsun en büyük bölücü sensin T.C.Cumhurbaşkanı ni tanimiyorsun ne saçmalıyorsun vallahi anlamadım...
01 Eylül 2014 20:42
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler