YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP Lideri Esed'i memnun etti
CHP Lideri Esed'i memnun etti
23 Şubat 2015 15:19
CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun Şah Fırat Operasyonu'na yönelik açıklamaları, Esed'in haber ajansı tarafından önemli haber olarak görüldü.

Suriye'nin resmi haber ajansı SANA, Türkiye'nin Süleyman Şah Türbesi'nin taşınması için gerçekleştirdiği Şah Fırat Operasyonu'nu sert bir dille eleştiren ana muhalefet partisi lideri Kemal KIlıçdaroğlu'nun açıklamalarını günün en önemli haberleri arasında ilk sıraya aldı.

kxlhy_1424690321_4342.jpg

'Önemli Haberler' başlığı altında yer açıklama, 'Kılıçdaroğlu:Suriye topraklarına girilmesi Türkiye için rezalettir' başlığıyla görüldü. CHP logolu fotoğrafla yayınlanan haberin içeriğinde ise şu ifadeler yer aldı;

''Cumhuriyer Halk Partisi lideri Kemal Kılıçdaroğlu, iktidardaki Adalet ve Kalkınma Partisi'nin Suriye topraklarına yönelik bariz saldırısını Türkiye için utanç verici olarak niteledi''
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Süleyman Şah Türbesi ve Saygı Karakolu'nun yerinin değiştirilmesi amacı ile gerçekleştirilen Şah Fırat Operasyonu'nu hakkında "Teröristin önünde eğilen, Vatan toprağını satan hükümet, yarın karşılaşılacak diğer tehditlere karşı ilk işinin 'kaçmak' olacağını gösterdi. Güçlü devlet, karşılaşılan ilk tehditte topraklarını bırakıp kaçmakla değil, teröristlere dersini vermekle olunur. Bu utanç Türkiye'ye fazla.'' ifadelerini kullanmıştı.

 

HABER7

Saçmalık
 // Boğaçhan
Kemal yine kendinden beklenen zırva açıklamaları yapmış. Biri bu adamı sustursun, bunun zırvalarından bıktık artık!...
23 Şubat 2015 Pazartesi 19:19
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler