YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP ile PKK'yı birbirine benzetti
CHP ile PKK'yı birbirine benzetti
27 Mayıs 2011 19:29
HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, Sakarya mitinginde halka seslendi. CHP'ye yüklenen Pamukoğlu, PKK'nın 7.Kongresinde alınan kararlarla CHP'nin Güneydoğu bildirgesinin aynı olduğunu iddia etti.

Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, CHP'nin Güneydoğu ile ilgili bildirgesinin PKK'nın 7. Kongresinde alınan kararlarla aynı olduğunu söyledi.

Partisinin Sakarya Kent Meydanı'nın da düzenlediği mitinginde konuşan Pamuoğlu, CHP'nin Güneydoğu ile ilgili bir bildirgesini gündeme getirdi. Pamukoğlu "Bu bildirgeyi herkes okusun. Bu partiye oy verecekler okusun. Çünkü vebal altına giriyorlar. Okuyun bu bildirgeyi, PKK'nın 7. Kongre kararlarının aynısı. Bu 7. Kongrenin kararları 2004 Ekimi'nde Türkiye'ye AB tarafından dayatılan kararlar." diye konuştu.

"BİR TANE TÜRK BAYRAĞI YOK"

Konuşmasında CHP'nin Hakkari mitingine de değinen Pamukoğlu, bu mitingde Türk bayrağı olmamasına sert tepki gösterdi. Pamukoğlu şöyle konuştu: "Hakkari'de insanlar toplanmış. Hepsi PKK'nın siyasi örgütü. Bir tane Türk bayrağı yok. 'Buji Apo', Kürdistan naraları atılıyor. Ve bu kürsüde konuşan, 'Ben de sizdenim'' diyor. Doğru, armut dibine düşer. Ana muhalefet partisinin başındakine 'Adadaki eşkıya ev hapsine çıkacakmış' diye, buna soruyorlar. Hemen şunu söylüyor 'Bu bizim değil, iktidarın meselesi. 'Olmayacak böyle bir şey diyebiliyor musun?"

Cihan

demir
 // tayfun
helal olsun adamın geçmşinden belli öcalanın kellesini bitek hepar alır. on tane oyumuz var hepsi hepar a....
31 Mayıs 2011 02:17
Yaşasın VATAN yaşasın TÜRK milleti
 // Mesut
Bu kirli siyasetten bıktım illallah ettim yeter artık TEK gerçek harbi dürüst lider OSMAN PAMUKOĞLU dur değerini bilelim TÜRKİYEM...
28 Mayıs 2011 15:09
Eynı
 // sezgin
Evet aynı chp ye oy vermeyeceğim. Hepar'a vereceğimbundan sonra....
28 Mayıs 2011 13:10
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler