YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CHP ağaç kıyımına doymuyor!
CHP'li Eskişehir ve Tekirdağ Belediyeleri AVM ve yol genişletme için özensizce ağaç kıyımında bulundu. Belediyelerin ağaç kesimleri ise büyük tepki topladı.
CHP ağaç kıyımına doymuyor!
23 Aralık 2014 / 18:45 Güncelleme: 23 Aralık 2014 / 19:01

Yalova'nın ardından CHP'li Tekirdağ Şarköy Belediyesi ile Eskişehir Büyükşehir Belediyesi de ağaç katliamı yaptı. Şarköy'de ağaçlar kesildi, Eskişehir'de ise özensizce sökülen ağaçların kökleri toprağa gömülü kaldı.

AVM için kestiler

Tekirdağ'da CHP'li belediye bir alışveriş merkezinin önünün genişletilmesi için asırlık çınar ağaçlarının kesilmesine izin verdi. Her yağmurla birlikte çamur deryasına dönen Şarköy'de hiçbir yatırım yapılmazken ağaçların kesilmesi dikkat çekti. CHP'li belediye başkanı Altınok'un ağaçları kesmek yerine başka bir yere neden taşımadığı merak konusu oldu.

Eskişehir'de de kesildi

CHP'li belediyenin ağaç kıyımı yaptığı başka bir noktaysa Eskişehir. İddiaya göre ağaçlar kökünden sökülüp başka bir noktaya taşınacaktı. Ancak yaşlı ağaçları kökünden çıkaramayan belediye ağaçları kesti.

Yol genişletildi

Eskişehirliler yol genişletmek için ağaçların kesilmesine tepki gösterdi. Vatandaşlar ağaçların sökülmesiyle birlikte kaldırımın daraltılmasına da tepkili.

 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler