YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cezaevindeki intiharlar FETÖ infazı mı?
Cezaevindeki intihar sayılarının artması üzerinde kafalarda bu intiharların FETÖ infazı olup olmadığıyla ilgili soru işaretleri oluşmaya başladı.
Cezaevindeki intiharlar FETÖ infazı mı?
26 Temmuz 2016 / 00:34 Güncelleme: 26 Temmuz 2016 / 00:35

Vatan Caddesi'nde bir tank içinde askeri kamuflajlı olarak yakalanan ve cezaevine gönderilen İstanbul eski Güvenlik Şube Müdürü Mithat Aynacı'nın intihar ettiği iddia edildi.

İstanbul eski Güvenlik Şube Müdürü Mithat Aynacı, Vatan Caddesi'ne gelen bir tank içerisinde sivil polis ekipleri tarafından üzerinde asker üniformasıyla yakalanarak tutuklandı. Mithat Aynacı'nın, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nü detaylı olarak bildiği iddiasıyla ele geçirmek isteyen askerler arasında bulunduğu bildirildi.

FETÖ İTİRAFÇILARINI İNFAZ EDİYOR

Askeri tankın içinden çıkarak darbede FETÖ'nün rolünün en net kanıtı olan eski emniyet müdürünün "intihar" etmediği FETÖ tarafından konuşmasın ve itirafçı olmasın diye infaz edildiği ihtimali üzerinde duruluyor.

Bu nedenle cezaevlerinin FETÖ'nün yeni eylemlerinin merkezi olmaması için, tüm infaz koruma memurları, cezaevi çalışanları üzerinde ciddi araştırma gerekiyor.

FETÖ'nün cezaevlerinde gardiyanlar ve cezaevi yetkilileri üzerinden itirafçı olmasından rahatsız olduğu isimleri öldürttüğü düşünülüyor.

Cezaevi yemekhanelerinden, dış tedarikçilerine kadar ciddi bir FETÖ soruşturması olmaması halinde, FETÖ'cü teröristlerin cezaevinden kaçırılmasına kadar giden eylemlerden endişe ediliyor.

 // Metin Başaran
Bu eninde sonunda gündeme gelir.Onun için hertürlü tedbir alınmalı.Eğer kaçar veya kaçırılırsa telafisi çok zor olur.Suikastlar peş peşe gelebilir.Onun için idam cezası geri gelmeli.AB bizi korumaz onun için bildiğimizi yapmalıyız....
27 Temmuz 2016 20:10
 // Aga
Bence gardiyanları arştırsınlarcemaat sayesin yüzlerce infaz koruma memuru yerleştirildi...
26 Temmuz 2016 17:30
Önemli Bir Bilgi
 // Abdullah Çalışkan
Ceza Tevkifevleri Merkez ve Taşra teşkilatlarına dikkat edin cezaevi müdürleri,öğretmenleri,, doktorları, cik-der, cip-der,atgv, temsilcileri çoğunlukla fetöcü,bunların en teşkilatlı olduğu yer cezaevleri, akit ve yenişafak bu konuda bir çok haber bile yaptı, cezaevine gönderdiğiniz fetö'nün teröristleri orada kaçırılır, infaz edilir yada krallar gibi misafir edilir....
26 Temmuz 2016 Salı 16:47
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler