YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Çevik Bir Ankara'ya getirildi
28 Şubat soruşturması kapsamında gözaltına alınan emekli Orgeneral Çevik Bir'in de aralarında bulunduğu 6 kişi, sağlık kontrolünden geçirildi.
Çevik Bir Ankara'ya getirildi
12 Nisan 2012 / 20:15 Güncelleme: 12 Nisan 2012 / 20:17

Özel yetkili Ankara Cumhuriyet Başsavcı Vekilliği'nin yürüttüğü soruşturma kapsamında İstanbul'da gözaltına alınan eski Genelkurmay 2. Başkanı emekli Orgeneral Çevik Bir'in de aralarında bulunduğu 6 kişi, sağlık kontrolünden geçirildi.

Çeşitli semtlerdeki ev ve bürolarında polislerce başlatılan aramalar tamamlanan Çevik Bir'in de aralarında bulunduğu 6 kişi, Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na getirildi. Buradaki adli tabiplikte sağlık kontrolünden geçirilen bu kişiler, daha sonra yine polisler nezaretinde adliyeden ayrıldı.

ATATÜRK HAVALİMANI'NA GETİRİLDİLER

16:11 Eski Genelkurmay 2. Başkanı emekli Orgeneral Çevik Bir'in de aralarında bulunduğu kişiler, Atatürk Havalimanı'na getirildi.

Beyaz renkli sivil plakalı bir polis minibüsüyle Atatürk Havalimanı'na getirilen kişiler, doğrudan aprona alınarak, uçağa bindirilmek üzere araçta bekletiliyor.

Emekli Orgeneral Çevik Bir'in de aralarında bulunduğu görülen kişilerin, THY'nin saat 16.05 uçağına alınarak, Ankara'ya götürülecekleri ifade edildi.

17:15  - Özel yetkili Ankara Cumhuriyet Başsavcı Vekilliği'nin yürüttüğü soruşturma kapsamında İstanbul'da gözaltına alınan eski Genelkurmay 2. Başkanı emekli Orgeneral Çevik Bir, Ankara'ya götürülmek Atatürk Havalimanı'nda uçağa bindirildi.

19:40 - Özel yetkili Ankara Cumhuriyet Başsavcı Vekilliği'nin yürüttüğü 28 Şubat Soruşturması kapsamında İstanbul'da gözaltına alınan eski Genelkurmay 2. Başkanı emekli Orgeneral Çevik Bir, uçakla Ankara Esenboğa Havalimanı'na getirildi.

20:15 - İstanbul'da gözaltına alınan ve getirildiği Ankara Ulus DevletHastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirilen eski Genelkurmay 2. Başkanı emekli Orgeneral Bir, Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi... Çevik Bir ile gözaltına alınan 8 kişi daha Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi (AA)

28 şubatçılar yargılansınmı.
 // cemal ayaz
28 şubatçılar yargılansınmı.Bin defa evet. fakat 12 eylülcüler bin defa hayır.28 şubat harekatı vatana ve millete yapılmış en büyük ihanettir.en büyük düşmanlıktır.yapılmasına hiç bir sebeb yoktu.YALNIZ SİYONİZMİN VE MİYONİZMİN İSTEĞİ DOĞRULTUSUNDA YAPILMIŞ EN BÜYÜK İHANETLİK VE EN BÜYÜK VATAN VE MİLLET DÜŞMANLIĞIDIR.YARGILANMALARI ADALETIN TA KENDİSİDİR...
13 Nisan 2012 05:52
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler