YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Çetin Doğan tahliye edildi
Çetin Doğan tahliye edildi
18 Haziran 2010 17:06
Balyoz soruşturmasının 1 numaralı sanığı emekli Orgeneral Çetin Doğan tahliye edildi. Nisan ayıdna tutuklama kararına muhalefet eden hakim yılmaz bugün nöbetçiydi ve kararı da O verdi.

Eski 1. ordu komutanı emekli Orgeneral Çetin Doğan yeniden serbest...

Çetin Doğan, Balyoz soruşturmasında 'Türkiye Cumhuriyeti hükümetini, şiddet ve cebir kullanarak ortadan kaldırmaya teşebbüs' suçlaması ile şubat ayında tutuklanmıştı. 1 Nisan'da ise 12. Ağır Ceza Mahkemesi hakimi Oktay Kuban'ın nöbetçi olduğu dönemde 18 balyoz sanığıyla birlikte serbest bırakılmıştı.

Ardından savcılar tahliye kararına itiraz edince 12. Ağır Ceza Mahkemesi heyeti tüm sanıklar için yeniden tutuklama kararı verdi. Avukatların yaptığı itraz da 9. Ağır Ceza Mahkemesince 2'ye bir oyla reddedildi.

İşte o karara muhalefet şerhi koyan hakim Yılmaz Alp bugün nöbetçiydi. Çetin Doğan'ın avukatları da hemen tahliye talebinde bulundu. Hakim Alp de Doğan ve emekli Korgeneral Engin Alan'ın da aralarında bulunduğu 14 kişinin tahliyesine karar verdi.

Böylece Çetin Doğan yeniden serbest kalmış oldu. Mahkemeler arasındaki bu başdöndürücü trafik ise kafaları iyice karıştırdı. Soruşturmayı yürüten savcılar bu karara yeniden itiraz edebilecek. 


 

PLANLAR AYNEN UYGULANIYOR !
 // BATUHAN
Birşeyler tersine işliyor ya provoke etmek istiyorlar yada genelde bir hır çıkarmak yani cıa+mossad planı gereği uşaklar verilen emirleri yerine getiriyor. Şunu söyleyelim neye mal olursa olsun bu yoldan döndüremezler uşakların yapacağı tek şey tüm sermaye ve maharetlerini devreye koymak. Hükümetinde yapacağı asla taviz vermeden gerekeni yapıp tuzaklarını başlarına geçirmek. Doğruları yap sen yine iktidarsın AK Parti, hiç çekinme doğru ve doğruluk kazanır.....
18 Haziran 2010 18:21
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler