YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Çetin Doğan taburcu edildi
Çetin Doğan taburcu edildi
24 Mayıs 2010 15:34
Balyoz soruşturması kapsamında tutuklu bulunan ve hastanede tedavi altına alınan Çetin Doğan taburcu edildi.

''Balyoz planı'' iddiaları soruşturması kapsamında tutuklanan, hastanede tedavi altına alınan eski 1. Ordu Komutanı emekli orgeneral Çetin Doğan taburcu edildi.

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İbrahim Yekeler, yaptığı yazılı açıklamada, Çetin Doğan'ın 11 Mayısta göğüs ağrısı ve hipertansiyon şikayetiyle hastaneye başvurduğunu, tetkik ve incelemeler sonrası akut koroner sendrom, hipertansiyon ve diyabet ön tanılarıyla yatırılarak tedavisine başlandığını hatırlattı.

Prof. Dr. Yekeler, Doğan'a, medikal tedavi ile tansiyonu stabilize edildikten sonra 17 Mayısta kardiyoloji klinik şefi Doç. Dr. Gülşah Teyyareci ve aynı ekipten Doç. Dr. Haldun Akgöz tarafından anjiyo yapıldığını, ileri derecede tıkalı damarın balonla açılarak stent takıldığını kaydetti.

Yekeler, elektrokardiyografik değişiklikleri olmayan, kardiak enzimleri normal sınırlarda giden ve göğüs ağrısı kaybolan hastanın bugün ilaç tedavisi düzenlenerek taburcu edildiğini bildirdi.
AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler