YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cenazeler ülkelerine gönderildi
Cenazeler ülkelerine gönderildi
28 Mayıs 2010 16:44
Kaza'da ölen 11 turistin cenazesi ülkelerine gönderildi

Antalya'da tur otobüsünün devrilmesi sonucu hayatını kaybeden Rus turistlerden 11'inin cenazesi ülkelerine gönderildi. Diğer 2 cenazede yarın ülkelerine gönderilecek.
       

Kazada hayatını kaybeden turistlerden, Svetlana Shamshurina, Marat Gazizoz,  Anna Berezovskoya, Tatyana Salikhova, Anatoly Salikhov, Anna Yahkovich, Maria Martinova, Ahkulipa Ekaterina, Shkulia Ekaterina, Alexander Potapov ve Svetlana Potapova'nın cenazeleri Adli Tıp Morgu'ndan alınarak uçakla ülkelerine gönderildi. Kazada hayatını kaybeden diğer Rus turistler Elena Korobava ve Alexaner Korobov'un cenazeleri de yarın ülkelerine gönderilecek. Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Natalia Chumak(27)'ın cenazesinin ise ülkesine gönderilmesinin birkaç günü bulabileceği öğrenildi. Natalia Chumak'ın otopsisi de bugün yapılacak.
       

Yetkililerden alınan bilgilere göre, cenazelerin tamamının ülkelerine gönderilmesinin 2-3 günü bulabileceği bildirilirken, cenazelerin farklı havayolu şirketleriyle gönderileceği öğrenildi.
       

Antalya'nın Alanya ilçesinden Pamukkale'ye gitmek için yola çıkan Hikmet Yılmaz(49) idaresindeki Rus turistleri taşıyan 41 DP 006 plakalı otobüs, Aksu köprüsünde yoldan çıkarak dereye düşmüştü. Kazada, araç sürücüsü Hikmet Yılmaz ve rehber Mustafa Günel ile birlikte 13 turist olay yerinde, 1 turistte hastanede hayatını kaybetmişti. CHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler