YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cemil Baran yeniden gözaltında
Cemil Baran yeniden gözaltında
19 Şubat 2010 14:42
Münevver Garipoğlu cinayetinin katil zanlısı Cem Garipoğlu ile ilgili yeni iddialar orataya atan Cemil Baran karakola götürüldü...

Liseli Münevver Karabulut cinayetine ilişkin katil zanlısı Cem Garipoğlu ile ilgili çeşitli iddialarda bulunan Cemil Baran, Taksi'mde yaptığı basın açıklamasının ardından gözaltına alındı.

Münevver Karabulut cinayetinin ardından, katil zanlısı Cem Garipoğlu'nun ailesi ile Karabulut ailesi arasında arabuluculuk yaptığı öne sürülen Cemil Baran, Taksim Meydanı'nda yaptığı basın açıklamasında yeni iddialar ortaya attı. Tutuklu yargılanan Cem Garipoğlu'nun babası Nida Garipoğlu'nun birkaç duruşma sonrası mahkemece serbest bırakılacağını öne süren Baran, anne Tülay Garipoğlu'nun da Amerika'dan geleceğini söyledi. Baran, Cem Garipoğlu'nun cinayetten 3 saat sonra yakalandığını ve emniyete getirildikten sonra salıverildiğini iddia etti. Basın açıklamasının Güvenlik Şube Müdürlüğü'ne bağlı sivil polisler Baran'ı gözaltına aldı. Baran'ın açıkladığı iddialarla ilgili olarak ifadesine başvurulacağı bildirildi.

İHA
 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler