YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cemal Toptancı: PKK sıkışınca Ermeni lobisini devreye soktu
Diyarbakır Sur Belediyesi Eski Başkanı Cemal Toptancı, " Ermeni ve Kürtler birleşerek PKK'yı kurdular. PKK başarılı olamadı bu yüzden Ermeni olaylarını gündeme getirdiler. Aslında bu durum, PKK'nın yenildiğini gösteriyor" dedi.
Cemal Toptancı: PKK sıkışınca Ermeni lobisini devreye soktu
02 Haziran 2016 / 21:40 Güncelleme: 03 Haziran 2016 / 08:12

Kanal A'da Tuğba Dalkılıç'ın hazırlayıp sunduğu İşte Haber programına katılan Diyarbakır Sur Belediyesi Eski Başkanı Cemal Toptancı, Almanya'da kabul edilen Ermeni tasarısının siyasi bir karar olduğunu belirtti.

Toptancı, " Haçlı zihniyeti Ermeni meselesini her Nisan ayında bize dayatır. Biz müslümanız onlar ise Haçlı, bu nedenle onların bize dost olması mümkün değil. Bu nedenle PKK ve Ermenileri kullanıyorlar" dedi.

Cem Özdemir'i lanetliyorum

Almanya Parlamentosu'nda Ermeni soykırımı yasa tasarısının yasalaşmasının ardından PKK, PYD, Ermeni gibi gruplar bir araya gelerek kutlama yaptı.Almanya'da geçen yıl bu tasarıyı hazırlayan Cem Özdemir ve onunla birlikte hareket eden sefilleri lanetliyorum.

Haçlı zihniyeti Ermeni meselesini her Nisan ayında bize dayatır. Biz müslümanız onlar ise Haçlı, bu nedenle onların bize dost olması mümkün değil. 1970'li yılların sonlarında Ermeni Asala'yı karşımıza çıkardılar fakat bu oyun tutmadı. Ermeni ve Kürtler birleşerek PKK'yı kurdular. PKK başarılı olamadı bu yüzden Ermeni olaylarını gündeme getirdiler. Aslında bu durum, PKK'nın yenildiğini gösteriyor. 

Ermenileri Türkler öldürmedi

Almanya'nın aldığı kararın bizim açımızdan bir önemi yok, siyasi bir karardır.  Ermenileri Türkler öldürmedi. Biz Kürtler Ermenilere kucak açtık, evlerimizde kalıyorlardı, bahçelerimizi ekip biçiyorlardı fakat Ruslarla birleştiler Kürtleri öldürdüler.  Eğer Ermenilerin bir sorunu varsa Kürtlerledir, Türklerle değil. 

Ermenilerin Kürtlerle kan davası, Türklerle toprak davası var. Sivas'a kadar 33 ili kapsayan alanda Batı Ermenistan hayali var.

Bu İslam düşmanı sefili vatandaşlıktan çıkarmak gerekir

Diyarbakır başta olmak üzere yakın bölgelerde HDP ve PKK'lılar Emeni propagandası yapıyor. 1923'lerde Bükreş'e yaptığımız ziyarette dönemin Ermenistan başbakanı, Türkiye'nin kesinlikle Ermenilere soykırım yapmadığını söylemiştir. Bir sefil Türk çıkıyor bu konuyu Almanya'da gündeme getiriyor, bu İslam düşmanı kişiyi vatandaşlıktan çıkarmak gerekir. Kürtler ve Türkler, Ermenilerden gördüğü zulmü kimseden görmedi.

Kripto Ermeniler PKK ile işbirliği içinde

Osmanlı arşivini incelediğimizde soykırım olmadığını anlıyoruz. Ermenilerin çoğunlukta olduğu 4 ile baktığımızda, 1916'da çok sayıda Ermeni yaşadığını görüyoruz. 1915'te soykırım yapıldıysa bu nüfus nasıl bu şehirlerde barınmaktadır?  Ermeniler kendilerini kamufle etmek için batı bölgelerimize doğru göç etmişlerdir ve kendilerini alevi olarak göstermişlerdir. Bugün DHKP-C'nin tohumları bunlardır. Bunu ana muhalefet lideri Kılıçdaroğlu bu durumu çok iyi bilmektedir. Kripto Ermeni dediğimiz bu kişiler PKK'nın üst düzey yöneticileridir. 

Camileri yıktılar kiliseleri onardılar

Diyarbakır'da Kurşunlu Cami'ni PKK yaktı. Aynı Diyarbakır'da 2011'de kiliseler DBP'nin Büyükşehir Belediyesi restore edildi. Cami yakılırken kiliseyi restore ettiler. Diyarbakır'da Güney Koreliler öğrenci adı altında başta büyükşehir belediyesinin katkısıyla ajanlık yapmakta.  Kürt gençlerini, kadınları ve çocukları da kandırıyorlar. Diyarbakır'da misyonerlik çalışmaları yapıyorlar. 

Bu bir haçlı-müslüman meselesidir

Buradan medyaya sesleniyorum Ermeni meselesini konuşurken Türk, Kürt gibi konuları ele almasınlar. Bu oyun müslümanlara yönelik oynanan bir oyundur. Almanya, Türkiye'nin başına çok çorap ördüler. 

İttifak oluşturdular

Türkiye'yi bölmek parçalamak isteyen farklı grup ve ülkeler ittifak yapıyor. Bunları kukla olarak kullanıyorlar. Kandil'de kripto Ermeniler, hendek siyaseti yaptılar ama 10 bin Kürt genci öldü. Bunlar Kürtleri savunmuyor, öldürüyor ve ölmelerine neden oluyor. 

Bölgede teröre karşı zayıf lan iki kurum var: siyaset ve bürokrasi. Siyasetin orada halkı kucaklaması lazım... Bölgenin insanı şu anda devletin şefkatini bekliyor. FETÖ örgütü gibi PKK terör örgütü gibi insanları parayla kandırıyor. İkisi de aynı akıldan merkezden yönetiliyor. 

KANALAHABER.COM/ÖZEL İÇERİK

 

 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler