YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cemaatin Neo-Con ve Yahudi lobisi ile ittifakı da devrede!
Bulunduğu her ortamda Türkiye ve AK Parti hükümetini kötülemek için her türlü yolu deneyen Cemaat medyası bu kez okyanus ötesindeki işbirlikçilerini devreye soktu.
Cemaatin Neo-Con ve Yahudi lobisi ile ittifakı da devrede!
10 Ocak 2014 / 00:02 Güncelleme: 10 Ocak 2014 / 00:02

Türkiye’deki 17 Aralık operasyonunu ile ilgili haberleri taraflı bir şekilde dünya basınına servis eden Cemaat Medyası emniyet ve yargı içindeki işbirlikçilerini kurtarmak için Yahudi lobisi ile işbirliği içerisine girdi.

Cemaat, Yahudi lobisinden destek istedi

Amerika’daki Yahudi lobisinin en büyük medya organlarından biri olan Wall Street Journal’a AK Parti hükümeti ve Türkiye aleyhine haber yaptıran Cemaat yetkililerinin karanlık işleri okyanus ötesine kadar uzandı.

Yahudi medyasında yayınlattığı haberlerle kendilerine destek toplamaya çalışan Fethullah Gülen Cemaati ülke içerisinde bulamadığı desteği Amerika’da arıyor.

Devletin gizli belgelerini CIA'e vermişlerdi

Daha önce de devletin gizli belgelerini CIA’ye servis eden cemaatin üst düzey yetkilileri şimdi de Türkiye’nin iç gündemini dışarıya farklı aksettirerek Türkiye’nin ve AK Parti’nin imajını sarsmaya çalışıyor.

Cemaat ve CHP'den yahudi medyasına servis

Wall Street Journal, Cemaat yetkililerinin kendilerine servis ettiği haberlere dayanarak hangi şehirden kaç polis memurunun tasfiye edildiğini gösteren bir Türkiye haritası yayınladı.

Konuya ilişkin haberde ana muhalefet partisi CHP milletvekillerinin de 2500'den fazla polis memurunun tasfiye edildiği şeklinde görüş bildirdikleri dile getirilirken bir nevi Amerika ve Avrupa’daki Türkiye karşıtı haberlerin kaynakları da deşifre edilmiş oldu.

 

HABER10

21:21
 // Mesut
Allah var Allah Onu unutmamak gerek kişi birşey yapacagı zaman düşünmeli bu yaptım şeye Allah ne der....
10 Ocak 2014 21:21
HİYANER
 // eşref mehmet
BAŞKA HER HANGİ BİRŞEY BEKLEMEK OLMAZDI ÇÜNKÜ BUNLAR ŞAŞIRMIŞLAR İHANET EDİYORLAR...
10 Ocak 2014 Cuma 13:42
09:35
 // M.N.A.
Benim en çok üzüldüğüm bu şebeke nin eline düşen saf ve temiz müslümanlar bu kardeşlerim lütfen iyi düşünün mr.gülen cehennem çukurunda yanacak bari siz yanmayin...
10 Ocak 2014 09:35
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler