YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cemaat yazarından skandal tweet!
Today's Zaman yazarı Mahir Zeynalov twitter'dan "savcı Elkaide militanlarını tutuklamak istedi Erdoğan'ın polisleri izin vermedi" diye skandal bir mesaja imza attı.
Cemaat yazarından skandal tweet!
27 Aralık 2013 / 07:18 Güncelleme: 27 Aralık 2013 / 11:29

Today's Zaman yazarı büyük bir skandala imza attı. Yazar adeta Erdoğan'a yapılmak istenilen kumpası deşifre etti.

Cemaat'in ingilizce yayın organı Today's Zaman yazarlarından Mahir Zeynalov Twitter'da öyle bir mesaj attı ki niyetini açıkca ortaya koymuş oldu.

Zeynalov, mesajında "Savcı Elkaide militanlarını yakalamak istedi hükümet önledi " dedi. İkinci mesajında ise Erdoğan görevlileri engelledi El Kaide mensupları kaçtı" diyerek yalanlarını sürdürdü.

Yalan mesaja tepkiler çığ gibi. Gazeteye karşı çeşitli kampanyalarla cevap verilmesi bekleniyor.

1-157.jpg

gülen
 // Fetullah
ABD deki zavallı;sen Amarikada gününü gün et SİYON amcaların kulağını çekince hükümete kara çal,iftira at,satılık kalemşörlerin burada millete vursun,banka ve şirketleriniz cebini dodursun,sonrs çıkın Allah de Peygamber de Vatan millet de.Yok ya,sen bu milleti salak mı sandın.senin neye inanıp neye hizmet ettiğin belli artık.Bu günlerde geçecek elbet.yaptıklarınızın bu dünyada da öbur dünyad da hesabını vereceksin.SEN HAİNMİŞSİN böyle.Allahım affet bu haini tanıyamamışız....
27 Aralık 2013 Cuma 13:48
aklı selim davranalım
 // hacı şahin
benim anladığım hükümetle ve hizmet hareketini ikisini birden bitirme hareketi bu hükümeti ve hizmet hareketini birbirine düşürüp bunlar dan ömür boyu kurtulalım diyorlar ancak bu oyunu kuranlar dünyaya yayılmış okullardan çok rahatsızlar ve ancak böyle bir oyunla bunlardan kurtulabiliriz diyorlar bence ve ayriyetten türkiyenin bu hızlı yükselişin den çok fazla rahatsızlar biran önce aklıselim davranıp inşallah bu oyunu bozarlar başbakanımız ve hizmet deki abilerimiz akıllı ve uyanık olmakta fa...
27 Aralık 2013 Cuma 09:31
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler