YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cemaat üyesinden şok eden casusluk itirafı!
Fransa'da Paris yakınlarında bulunan Fethullah Gülen Cemaati'ne bağlı bir kolejin müdürü, Fransız istihbarat servisleri ile işbirliği içerisinde olduklarını itiraf etti.
Cemaat üyesinden şok eden casusluk itirafı!
11 Ocak 2014 / 22:57 Güncelleme: 11 Ocak 2014 / 22:57

Fransız basınında Fethullah Gülen Cemaati'ne bağlı okullarla ilgili bir haber yayınlandı.

"Fransız eğitim sistemine uyuyoruz"

Bir televizyon kanalından yer alan haberde Fransa sınırları içersinde yer alan Gülen Hareketi'ne bağlı okullara ilişkin bilgileri alınan Cemaat yetkililerinin görüşlerine yer verildi.

Cemaat'e bağlı bir okulun da tanıtımına yer verilen haberde okulun Genel Müdürü Abdurrahman Demir'in okula ve amaçlarına ilişkin ifadelere de yer verildi.

Ulusal eğitim programlarına uyduklarını savunan Demir, "Okula hiçbir zaman müfettişler gelmedi, gelmelerini de gerektirecek bir durum yok" kendinden emin ifadeler kullandı.

"Fransız istihbaratı ile işbirliği içerisindeyiz"

Daha önce Belçika'da da Gülen Cemaati'nin sahip olduğu bir okulda yöneticilikl yaptığını açıklayan Demir, Her seferinde Fransa'daki toplumsal ve siyasal yapıya entegre olmadıkları ile ilgili suçlamalara maruz kaldıklarını ifade etti.

Demir sözlerini bitirirken dikkat çekici bir ifade kullandı: "Bizim Fransız istihbarat servislerinde sağlam bağlantılarımız var, onlar korkulacak bir şey olmadığımızı biliyorlar."

 

TAKVİM

Tam İsabet
 // Şahin Sevim
İngiliz casus Lawrence bir hikaye değildir ey ahali o gün araplarla osmanlıyı savaştırdılar şimdi bizi bizle vuruyorlar / NE YAZIK...
12 Ocak 2014 Pazar 00:10
23:30
 // Oki
Işte her şey açık seçik ortada degil mi sevgili okuyucular?!...
11 Ocak 2014 23:30
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler