YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cem Yılmaz'dan 'baba' espriler
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, bakanlar Egemen Bağış ve Fatma Şahin'in yer aldığı 'Türkiye'de baba olmak' konulu panele katılan ünlü komedyen Cem Yılmaz, yaptığı esprilerle salondakileri gülmekten kırıp geçirdi.
Cem Yılmaz'dan 'baba' espriler
28 Mart 2013 / 15:05 Güncelleme: 28 Mart 2013 / 15:19

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile Anne Çocuk ve Eğitim Vakfı’nın (AÇEV)Beşiktaş’taki Swissotel’de ortaklaşa düzenlediği ‘Türkiye’de baba olmak; Cinsiyet eşitliğinde sorumluluklar, haklar ve çözümleri’ konulu panele; Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, sanatçı Cem Yılmaz ve çok sayıda davetli katıldı.

Panelde konuşan Cem Yılmaz, yaptığı esprilerle salondakileri kahkahaya boğdu.

Yılmaz, “Bütün konuşulanları alacağım, dalga geçip espri yapacağım yönünde beklentiler var ama çok değiştim. Öncelikle aktiviteye katılmama sebep olan karıma ve çocuğuma çok teşekkür ediyorum. Yoksa ben yan salonda yapılacak programa komedyen olarak katılacaktım. Onlar sayesinde panelist oldum. Sayın bakanımız ve Emine hanımın konuşmalarını dinledim. Orada bahsedilen ideal baba benim. Bu bir yarışma mı? Puanlar verilecekse ben finale de katılmak istiyorum.” dedi.

"Benim babam çok iyi bir insandı." diyen Cem Yılmaz'ın, "Şimdi cinsiyetini söyleyin cinsiyet ayrımcılığı yapmak istemiyorum. Cinsel içerikli espri olsun istemiyorum." sözleri salondakileri güldürdü.

Yılmaz, "Benim bebeğimin adı; Kemal. Ama basın mensubu arkadaşlar! 'Kemal bebek' diye yazmayın, çünkü onun bir ismi var. Öyle söyleyince pilli oyuncak bebek gibi oluyor." esprisini yaptı.

Bakan Egemen Bağış bakanlığında kadın çalışan sayısının fazla olduğu yönündeki sözlerine atıf yapan Yılmaz, "Benim evim aynı zamanda ofisim. Ofisimde çalışan kadınlarla erkeklerin oranı eşit." şeklinde konuştu.

İşte o anlar:

CİHAN

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler