YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cem yakalandı iddiası ortalığı karıştırdı
193 gündür her yerde aranan Münevver Karabulut’un katil zanlısı Cem Garipoğlu’nun pazar günü polise teslim olacağı öğrenildi...
Cem yakalandı iddiası ortalığı karıştırdı
12 Eylül 2009 / 07:25 Güncelleme: 12 Eylül 2009 / 12:42
MÜNEVVER Karabulut’un katil zanlısı olarak 6 aydır aranan Cem Garipoğlu’nun yakalandığı iddiası ortalığı karıştırdı

BİR gazatenin Ankara kaynaklı haberine göre Cem Garipoğlu, Ermenistan'da yakalandı. Gazete, Garipoğlu'nun, İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın kurduğu özel ekip tarafından Ermenistan-Rusya sınırında tespit edildiğini ve 2-3 gün içerisinde Türkiye'ye getirileceğini iddia etti.

Gazetenin haberine göre, Ermenistan'la diplomatik ilişki olmadığı için bu ülkeyle ilişkisi olan İran, Rusya ve Suriye ile irtibata geçildi. Yapılan görüşmelerde sonuç alınınca Cem Garipoğlu'nu teslim almak için bir ekip Ermenistan'a gitti. Gazeze ayrıca, Emniyet Müdürü Çapkın'ın daha önce yaptığı açıklamada, “Çemberin son halkasına geldik sayılır. Tüm bağlantılarını operasyonla deşifre ettik. Teslim olması ya da yakalanması an meselesi” sözlerini haberin doğruluğuna kaynak gösterdi.

Asayiş Şube Müdürlüğü yetkilileri iddiaların doğru olmadığını söyledi, ancak habere göre yarın bu konuda açıklama yapılacak.
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler