YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cem Uzan Aydın Doğan hakkında öyle şeyler söyledi ki...
Eski medya patronu Cem Uzan, A Haber ekranlarında yayınlanan Yaz Boz programında Aydın Doğan hakkında çarpıcı iddialarda bulundu.
Cem Uzan Aydın Doğan hakkında öyle şeyler söyledi ki...
04 Ekim 2015 / 08:19 Güncelleme: 04 Ekim 2015 / 08:55

Cem Uzan, A Haber’de Ergün Diler ve Bekir Hazar yönetiminde yayınlanan Yaz Boz’a, Aydın Doğan ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

Uzan, Doğan'ın kendisinden rüşvet istediğini açıklarken mallarının çoğunu bizzat kendisinin yağmaladığını ya da yağmalanmasına vesile olduğunu dile getirdi.

İşte o açıklamalardan satır başları;

Aydın Doğan benden 40 milyon dolar istedi

Aydın Doğan benim mallarımı yağmaladı. Doğan, hakkımdaki yayınları durdurmak için benden 40 milyon dolar istedi. Kendisi ile ortak olmadığım için bana 40 milyon dolar haraç belirlemiş. Doğan bazı görüşmelerini kaydediyor.

Refahyol Hükümeti'ni Aydın Doğan ve Dinç Bilgin devirdi

Aydın Doğan, Tansu Çiller'i de tehdit etti. Refahyol hükümetini Aydın Doğan ve Dinç Bilgin devirdi. Fatih Çekirge bana Refahyol'u Doğan'la birlikte devirdiklerini söyledi. Fatih Çekirge Hükümeti nasıl yıktıklarını bana büyük bir övünçle anlatıyordu.

CHP - Aydın Doğan ilişkisi

Şu anda CHP listelerinde neden o kadar çok eski Doğan yönetici var?

1994'teki Şişli skandalında CHP; bana haber yapmamam konusunda baskı yaptı. Medya ile milletvekili transfer ettiler. Doğan, 2002'de MHP'nin yerine DYP'yi hükümette istedi

Aydın Doğan yabancı istihbarat servisleriyle çalışıyor

Aydın Doğan'ın yabancı istihbarat servisleriyle yakından alakası olduğunu biliyorum. Yabancı devletlerin lehine çalışmakta olan bir kişidir. Ancak bu kadarını söyleyebilirim, daha fazlasını söyleyemem.

İşte o açıklamalar:

fark var mı ikisi arasında?
 // zülfikar
bu adam bir kere güvenilir değil; kaldı ki bir başka güvenilmez medya sahibini, bu adamdan dinlemek ve öğrenmek ne kadar doğru. ...
04 Ekim 2015 Pazar 11:54
kim kimdir
 // ahmet vatansever
Eski deyimle söyledikleri-Malumun İlanı-
Bu millet Doğan,Uzan,Chp nin de kim olduğunu gayet iyi biliyor. 60 yıldır o yüzden iktidar yapmıyor...
04 Ekim 2015 09:50
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler