YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cem Garipoğlu'nun cinayetle ilgili ilk sözleri
Cem Garipoğlu'nun cinayetle ilgili ilk sözleri
17 Eylül 2009 09:10
Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Garipoğlu 197. gün teslim oldu. Bakın Garipoğlu cinayetle ilgili neler söyledi?

Cem Garipoğlu polisteki ilk ifadesinde cinayeti kendisinin işlediğini itiraf etti. Garipoğlu cinayet sırasında tek başına olduğunu ve kendisine yardım eden kimsenin bulunmadığını öne sürdü.

"Cinayeti neden işledin" sorusunu ise "kıskançlık" diye yanıtlarken, 'bir anlık öfkeydi, keşke ben ölseydim' dediği öğrenildi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN...

Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Garipoğlu, Üsküdar Çocuk Şube Müdürlüğü'ndeki sorgusunda susma hakkını kullandı.

Sadece "Pişmanım" diyen Cem Garipoğlu savcıya ifade verecek. Ancak hakkında gıyabi tutuklama kararı olduğu için savcılıkta da olayla ilgili ayrıntılı bilgi vermeden doğrudan cezaevine gönderilebilecek.

Garipoğlu ailesinin avukatı ve katil zanlısını polise teslim eden Aytekin Kaya, konuştu:

Cem'i E-5'in kenarından aldım, 'Babama çok üzülüyorum' dedi, sucuk ekmek yedi, sanırım kapalı bir yerde kalıyordu, bitkin ve üzgündü...

Zanlıyı polise teslim eden avukat Kaya, "Bana teslim olacağı bildirildi. Emniyet'in tutumu takdire şayandı ve şüphelinin çocuk olduğunu göz ardı etmediler; tebrik ediyorum. Vali'nin söylediği gibi bundan sonrası adli süreçtir ve yapılması gerekenler yapılacaktır. Biz de mutluyuz" dedi.

"BABAMA ÜZÜLÜYORUM"

" Benimle temasa geçilmesi ve harekete geçmemiz bir oldu ve çok fazla bilgi veremeyeceğim" diyen Kaya, "Ben kendisiyle biraz sonra görüşeceğim. Babası ve annesi de müvekkilim. Onların da düşünceleri teslim olması yöndeydi. Cem'in bana ilk söylediği "Babama çok üzülüyorum" oldu.Kendisi bir çocuk. Ben de pek bir şey soramadım ama çok da normal görmedim. Ama vücut sağlığı iyiydi" şeklinde konuştu.

'KEŞKE BEN ÖLSEYDİM'

Çocuk şubesine götürülen Cem Garipoğul'nun ayrıca ifadesi sırasında 'bir anlık öfkeydi, keşke ben ölseydim' dediği öğrenildi.

İŞTE GARİPOĞLU'NUN İLK İFADELERİ

Cem'in Çocuk Şube Müdürlüğü'ndeki ifadesinde 'Pişmanım' dediği öğrenildi.

- Münevver'in cesedi bavula sığmadığı için cesedi testereyle parçalayıp gitar kutusuna koydum

- Etiler'deki cesedi bıraktığım yeri rasgele seçtim

- Yurtdışına çıkmadım, bilmediğim bir yere beni bir kişi götürdü

- Tanımadığım bir kişi bilmediğim bahçeli bir eve götürdü, o evde kaldım

- Olayda satanizm yok

- Çok üzgünüm o ölmeseydi ben ölseydim

- Bahçeşehir'deki evde 700 bin dolar yoktu

- Daha önce yakalanıp bırakılmadım

cok yazik oldu
 // :(
hayatini mahfettin cem hemde daha hayattan cok sey bekleyen bir genc kizida bitirdin allah belani versin dogruyu anlat da rahatla artik yalan soyleme ifadende bizleride rahatlat kendinide!...
17 Eylül 2009 18:57
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler