YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cem Garipoğlu yakalandı mı?
Bugünün belki de en önemli haberiydi bu... Cem Garipoğlu'nun yakalandığı iddiaları gündemi karıştırdı. İşte bu iddiaya en yetkili ağızdan cevap geldi...
Cem Garipoğlu yakalandı mı?
12 Eylül 2009 / 14:50 Güncelleme: 12 Eylül 2009 / 15:46

İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Münevver Karabulut cinayetinin zanlısı olduğu iddiasıyla aranan Cem Garipoğlu'nun yakalandığı yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın da, "Hayır! böyle bir şey yok, biz çemberin daraldığını söyledik." dedi.

Ankara'dan İstanbul'a gelen İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Atatürk Havalimanı'nda gazetecilerin Cem Garipoğlu'nun yakalandığı iddiası ve sel ile ilgili sorularını cevapladı. Atalay, "Garipoğlu'nun Ermenistan'da yakalandığı bilgisi doğru değil. Zaten birkaç gün önce 'çember daralıyor' diye açıklama yapmıştık. Çember iyice daraldı. Kısa sürede umuyorum sonuca ulaşılacak." diye konuştu.

Bugün Sarıyer Kilyos tarafından yoğun yağış olduğunu ifade eden Atalay, "Arkadaşlarımız her türlü tedbiri aldı. Yeni bir yağışa karşı ellerinden geleni yapıyorlar. Ben de bu konuları değerlendirmek üzere İstanbul'a geldim." dedi.

İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın da, Cem Garipoğlu'nun yakalandığı iddiasını yalanladı. Çapkın, "Hayır! böyle bir şey yok. Biz söyleyeceğimizi söyledik, çemberin daraldığını söyledik." ifadelerini kullandı.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler