YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cem Boyner'den 'eylemlere hazırlık' talimatı
Berkin Elvan'ın hayatını kaybetmesiyle Gezi ruhunu canlandırmak için sokaklara dökülenlere kapısını ilk açan Cem Boyner oldu.
Cem Boyner'den 'eylemlere hazırlık' talimatı
12 Mart 2014 / 15:42 Güncelleme: 12 Mart 2014 / 15:53

Gezi eylemlerinde "çapulcuyum" pankartı açan Boyner bu sabah çalışanlarına gönderdiği mailde, "tüm mağazaların internet şifrelerini kaldırın" talimatı verdi.

Boyner, mağazalara sığınabilecek eylemciler için de su ve ilk yardım malzemesinin eksiksiz bulundurulmasını istedi.

Boyner'in bu sabah tüm mağazalarına gönderdiği e-posta şöyle:

"Tüm mağazalarda müzik yayınını durdurun bugün. Mağazalardaki müşteri etkinliklerini iptal edin.. Bugün ve yarın.. Tüm mağazların (şifreliyse) wifi şifrelerini iptal edin hemen. Vatandaş istediği yerden haberleşme imkanına sahip olsun. Kritik noktalardaki magazalarinizin hassas, evi uzak noktalarda olan, fiziki acidan ilgiye ve destege ihtiyaci olabilecek personelini erkenden evine gonderin. Magazalariniza siginabilecek vatandaslara yardim icin su, ilkyardim malzemesi vs. eksiksiz bulundurun.. Bu guzel halki Allah korusun ama biz de bize duşeni eksiksiz, kimseyi ayirmadan yapacağiz. Sorusu olan once sorusunu vicdanina sorsun, gereğini yapsin, sonra isterse sirketine, merkeze sorsun. Allah utandirmasin."

taşeronlar
 // muhafız
Ey Cem Boyner BERKİN ELVAN için ölmeden önce ne yaptın?PARANI HARCAYIP YURT DIŞINDA TEDAVİ YAPTIRMAK için EN UFAK ÇABA HARCADINMI?senin gibi kişiler 14 yaşındaki çocuğun cenazesinden RANT ve FAİZLE PARA kazanmak isteyen iş adamlarını bu millet çok iyi biliyor.Çünkü sizingibi iş adamlarının gerçek yüzü bu.sizler bu halkıağaçları,cenazeleri bahane ederek sokaklara dökerek FAİZDEN VE RANTTAN para kazanmak için her türlü pisliğinizi sergiliyorsunuz.kasetlerle manşetlerle istediğinizi yapamayacaksın...
14 Mart 2014 Cuma 20:58
boyner'in talimati'nin arkasi
 // erhan cif
bu hazirliklar olasi bir olaylarin bir hafta icinde baslamasi anlamina gelir cunku onlarda iyi biliyo ki olaylarin , protestolar'in cok uzun surmiyecegini tam secim zamani yapacaklar ve boylesiyle herkes olaylarla ugrasirken secim'i tum dunya'nin gozunde gayri resmi halle getirme planlar'ini gerceklestirecekler ondan sorumlulari tum olasi olaylari onceden onlemiye cagriyorum yoksa tek sorumlular onlemleri almiyanlar olur...
13 Mart 2014 Perşembe 00:24
zararını devlete karşılatır nasılolsa
 // rasi rasi
bu soysuzlar mağazalarını kendi taşlar sonrada mağazam zarar gördü diye devletten parasını alır...
12 Mart 2014 Çarşamba 21:59
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler