YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Çelik ve Tayyar'dan çarpıcı sözler
Çelik ve Tayyar'dan çarpıcı sözler
19 Mayıs 2011 17:30
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik ve Gaziantep milletvekilli adayı Şamil Tayyar'dan gündeme ilişkin önemli açıklamalar.

Gazeteci Ömer Şahin’in kanal a TV’deki “Görüş Farkı” programına katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik ile Gaziantep adayı Şamil Tayyar çarpıcı açıklamalarda bulundu. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim meydanlarında sık sık eski Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’e çatmasını değerlendiren Hüseyin Çelik, “Mesele şu:Cindoruk ve Demirel şu anda Chp ve Ergenekon zihniyetinin borazanlığını yapıyor. Netice itibarıyla Chp nin değirmenine su taşımaya, ortalığı karıştırmaya çalışan bir Demirel den bahsediyoruz” dedi. Çelik, 12 Haziran seçimleri için ise, “Bu seçim AK Parti ile Ergenekon arasında geçecek” iddiasında bulundu.

Kılıçdaroğlu, Haydar Baş gibi

Başbakan Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu arasındaki söz düellosunu değerlendiren Şamil Tayyar, “Başbakan’da derviş sabrı varmış. O sözler bana söylense daha ağır konuşurdum” dedi.CHP’nin ayarının iyice bozulduğunu öne süren Tayyar, Kemal Kılıçdaroğlu için ilginç benzetmelerde bulundu. Tayyar, “ Kemel Bey, Cem Uzan ile Haydar aş arası bir portre çiziyor lider olarak. İkisi arası bir yerde duruyor.Hayırlı olsun Chp ye”ifadelerini kullandı.

Gürsel Tekin’in kuyruğuna kim teneke bağlayacak?

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, AK Parti’yi açık ara önde gösteren anket firmaları için “onlara teneke bağlayacağız” ifadelerini kullanmıştı. Tekin’in bu sözlerine atıfta bulunan Şamil Tayyar, “Acaba hedef tutmazsa Gürsel Tekin’in kuyruğuna kim teneke bağlayacak göreceğiz” dedi.


 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler