YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Canlı yayında kriz
Canlı yayında kriz
02 Temmuz 2011 12:21
Habertürk ekranları günün ateşli bir polemiğe sahne oldu.

Habertük'te yayınlanan Türkiye'nin Nabzı programında Meclis'te yaşanan yemin krizi ve tutuklu milletvekillerinin durumu tartışıldı. Taraf yazarı Lale Kemal, Star Gazetesi yazarı Nasuhi Güngör, BDP'li Hasip Kaplan, MHP'li Sinan Oğan ve  CHP'li Süheyl Batum'un katıldığı programda gergin anlar yaşandı. Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Süheyl Batum'un söylediği sözler canlı yayını bir anda karıştırdı.

AKP SİZİ BURALARA SALMASIN

Meclis'te yaşanan yemin krizini ve ardından Başbakan Erdoğan'ın restini konuşan gazeteci ve vekiller canlı yayında birbirine girdi. Taraf yazarı Lale Kemal ile sert diyaloglara giren Süheyl Batum'un sözlerine karşı Fikri Akyüz'de tartışmaya müdahale oldu. Lale Kemal'e, Batum'un 'Lale Hanım gibi gazeteciler olduğu sürece AKP tabi ki mağrur olacak' sözleri tansiyonun yükselmesine neden oldu. Lale Kemal'in tepkilerine karşı Batum 'Saygıyı hakeden gazetecilere gösteririm siz haketmiyorsunuz' dedi.

Tartışmamnın alevlenmesiyle birlikte canlı yayında gergin anlar yaşandı. Sühey Batum'un "AKP sizi buralara salmasın" sözleri üzerine Taraf yazarı Lale Kemal ve Star yazarı Nasuhi Güngör canlı yayını terk etti.

İKİ GAZETECİ  CANLI YAYINI TERK ETTİ

İki gazeteci birden canlı yayını terk etti. Fikri Akyüz'ün ayağa kalkarak Batum'a çıkışmasıyla birlikte Didem Yılmaz ne yapacağını şaşırdı. İklinin arasında kalan programın moderatörü Didem Arslan Yılmaz da çareyi reklam arası vermekte buldu.

CANLI YAYINDA OĞLUM TARTIŞMASI

Program reklam arasından sonra 2 gazetecinin yayından ayrılmasıyla tekrar kaldığı yerden devam etti. Ancak Fikri Akyüz ile Süheyl Batum arasındaki gerginlik bir türlü son bulmadı. Anayasa tartışmasına tutuşan ikili arasında "oğlum" tartışması başladı. Batum, kendisine Anayasa maddesini gösteren Akyüz'e "Bana neyi anlatacan oğlum" sözleri ile karşılık verdi. Akyüz bu ifade üzerine Batum'a "Bana oğlum demeyin" diyerek karşı çıktı. (Milliyet)
 

ŞAŞIRMAYIN...
 // TÜRKMEN
chp budur işte, beddualı bir parti olan chp budur. daha bunlarda ne oyunlar var bilmiyorsunuz......
02 Temmuz 2011 12:47
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler