YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Canlı Bombalarla ilgili gerçek ortaya çıktı
Cumartesi günü Ankara'da gerçekleşen terör saldırısında patlamayı gerçekleştiren canlı bombaların Türk vatandaşı olduğu ortaya çıktı.
Canlı Bombalarla ilgili gerçek ortaya çıktı
14 Ekim 2015 / 03:00 Güncelleme: 14 Ekim 2015 / 07:05

Ankara'da cumhuriyet tarihinin en büyük terör saldırısı gerçekleştirildi. ''Emek, barış, demokrasi'' mitinginin yapılacağı tren garı kavşağında gerçekleştirilen canlı bomba saldırısında ölü sayısı 99'a yükseldi.

Adli Tıp'ta 200 civarında olay yerinden toplanan numune (uzuv) bulunduğu belirtiliyordu. Uzuvların birleştirme işlemi tamamlandı. Uzuvların birleştirilmesiyle yaşamını yitirenlerin sayısı 99'a yükseldi.

CANLI BOMBALAR TÜRK VATANDAŞI

Yapılan inceleme sonucunda kendini patlatan canlı bombaların Türk vatandaşı olduğu tespit edildi. 

Bu arada, canlı bombaların birinin kimliği belirlenmesinde sona gelindiği öğrenildi.
 

YENİ ŞAFAK

gerçek
 // ebu musab
güney doğuda pkk katılan örgüt elenmanları evlerden kaçtıktan sonra pkk kamplarına katılan pkklilerin ailerlerine telefon açarak ben işid katıldım diyerek daha sonra bu kişiler pkk hdp tarafından dıyarbakır suruç ankarad kullanıldılar maksat amaç türkiye ile işid bir birine koymak savaş çıkarmaktır farkında iseniz suruç bombacısının kimliği hdpli kafir vekilleri tarfından emmiyete verilmişti pkk hdp yeni oyunu evden kaçanlara işid rolu verek canlı bomba ile türkiyede kullanmak ...
16 Ekim 2015 Cuma 20:05
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler